Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy ciklusban hány darab...

Egy ciklusban hány darab ovutesztet használtok el?

Figyelt kérdés

Köv. ciklusban akarom kipróbálni a tesztet. Ciklusaim 24-28 naposak, de általában 24-25 naposak. Elvileg a 9. naptól kellene kezdjem, de ha csak a 12. nap van pém, akkor minden nap kell tesztet csinálni? És még másnap is, hogy mikor lesz végre negatív? Vagy elég minden második nap csinálni? És az ovuteszt hány napig pozitív? Ha 10. nap nega, másnap nem csinálok, harmadnap csinálok, és az is nega, akkor lehet, hogy épp előző nap volt pém?

Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, még sosem csináltam.


2011. febr. 22. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

4-5 db-ot használok el

Érdemes minden nap tesztelni,mármint az alkalmas időszakban!

Próbáld ki a 10-től a 16. napig,így benne vagy bárhogy is alakul!!

2011. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor használtam, kb 5 darab ment el.

Ne hagyj ki napot, mert lehet lemaradsz a lényegről. Ha pozitív, utána jó másnap is csinálni, hogy biztosan tudd, hogy tényleg pozitív volt-e.

9-10-11-12-13.napon kéne neked szerintem. Délutáni pisiből mindig ugyanakkor csináld (pl du. 5-kor). Előtte már ne pisilj vagy 2-3 órát, és ne is igyál sokat.

2011. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első (és akár a második) hónapban szerintem használj többet. Aztán már tudni fogod, hogy melyik napokon kell leginkább! Sok sikert!
2011. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!