Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyedi eset, hogy 18 évesen...

Egyedi eset, hogy 18 évesen már kisbabát szeretnék? De már vagy 2 éve.32 éves a barátom és több, mint 1 éve vagyunk együtt. Már nagyon sokszor szóba került a dolog.

Figyelt kérdés
A párom is nagyon szeretné, de azt mondja, hogy nem akarja "elrontani" ezzel a fiatalságomat, bulizzam ki magam. Nem vagyok nagy bulizós típus, és inkább babázni szeretnék már:(
2009. okt. 4. 20:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a bátorítást!:)
2009. okt. 4. 21:24
 12/22 A kérdező kommentje:
igen, ettől félek én is, hogyha esetleg 20-21 évesen tervezetten teherbe esek, mit fognak rólam gondolni. Jó, alapból nem érdekel mások véleménye, de tudom, mikor egy fiatal kismamát meglátnak az utcán, nem az jut eszükbe egyből, hogy jaj biztos szerető férje van és családot szeretnének, hanem, hogy biztos felcsinálta az éretlen barátja...
2009. okt. 4. 21:31
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Én 19évesen szültem a kisfiamat, most 6 éves és van egy hat hónapos kislányom, szerintem ez beállítottság kérdése, van aki még 30 évesen sem elég érett a gyermeknevelésre, van aki pedig már 18évesen is kész rá, hogy anya legyen. Nekem ők a mindeneim. Szerintem vágjatok bele, nem kor függő a dolog.
2009. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan már! Az, hogy más mit gondol,ne érdekeljen! Tudod hányszor megkérdezik tőlem, hogy Úristen 25 éves vagy? 6 éves gyerekkel? Nahát! Nem volt korai! Nem, nem volt korai,én már átélhettem tízen évesen ezt a csodálatos dolgot. Ha tényleg erre vágysz, nem is tudom miért foglalkozol ezzel. Majd ha először megpillantod azt a kis csodát a karjaidban, rájössz, hogy ezek a dolgok egyáltalán nem fontosak.
2009. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
örülök neki, hogy nem csak én vélekedik így erről a dologról:)
2009. okt. 4. 22:04
 16/22 A kérdező kommentje:
*vélekedek
2009. okt. 4. 22:04
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne foglalkozz azzal ki mit gondol, s ha valaki beszól vágj vissza neki, hogy te legalább fiatal vagy. Régen nem volt így kitolódva ez az egész, csak mostanában a nehéz pártalálás és pénzügyi meg egyébb felfogás miatt. Én már 33 vagyok és én is szeretnék már babát, de eddig a körülmények nem engedték, szóval megértelek. Egyébként kinek mikor jön el az ideje. Hajrá!
2009. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sajnos még nincs babám, de 18 éves koromban vigyáztam egy tüneményes kisbabára (majdnem 3 éven át) és elmondhatom, hogy egyáltalán nem néztek le, amikor sétáltam vele, vagy játszótereztünk. Ugyan úgy elbeszélgettek velem, mint a többi kismamával. De egyébként sem számít az emberek véleménye, csak az, hogy te mit szeretnél. Sajnos nekem még várnom kell egy picit a baba projekttel, mert nálunk egyikőnknek sincs még jövedelme. De nálatok ez is megoldott, úgy hogy ha tényleg úgy érzed, hogy itt az idő rá, akkor mihamarabbi babaáldást kívánok. :)))

24/L

2009. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem gúnyolódtam. Öh... szóval jó, hogy megvagytok ennyi korkülönbséggel. :) Legyen elég ennyi...
2009. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleménynyilvánításokat!:)
2009. okt. 5. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!