Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit mutat a...

Szerintetek mit mutat a görbén? (légyszi csak komoly válaszokat írjatok)

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 26. 08:51
1 2
 1/14 Kerria ***** válasza:
Nekem is így nézett ki... ha folytatódik az egyenes szakasz akkor ott baba lehet a dologban ;)
2013. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, nagyon reménykedünk mert már több mint egy éve próbálkozunk.
2013. máj. 26. 08:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből a görbéből még semmi sem látszik, maximum annyi, hogy 17. napon volt peteérésed. Ráadásul ha az összes együtt létet bejelölted, nem is adtatok sok esélyt a babaára, mert 21-22-23-24 végig kellett volna együtt lennetek. Már csak azért is mert van, hogy a hőgörbe a valósághoz képest 1 napot el van csúszva így nem is 23 án ha nem 22 én volt ovud, amihez 19-20-21-22 én kellett volna együtt lennetek. Minidig a 17 napon van ovud? Mert akkor érdemes lenne a 13.,14.,15.,17.,18. napokon együtt lenni. (akár közte is, de elég ha 2 naponta együtt vagytok) A terhességet csak a görbe végén lehet látni, ha neme esik le a hőd a nemvárt napján, akkor van esély, hogy terhes vagy, de addig nem igazán látszik. Valamint ha az eddigi hónapokban pl. alacsonyabb volt a hőd a másdik szakaszban akkor sz szintén utalhat terhességre. De ez a görbe egyenlőre semmire sem utal, viszonylag szép és szabályos ciklusra utal, de egy picit lehetne nagyobb is a hőmérséklet változás. (de így is nagyon szép)
2013. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3 vagyok: még annyi, hogy tojásfehérje nyákod nem volt? Én sem sokat találkoztam vele (3-4 havonta) viszont nekünk akkor sikerült mikor pont észleltem, hogy olyan van. (elvileg az utal az ovura), de nekem görbe szerint mindig volt ovum, csak nem mindig volt tojásfehérje nyákom.
2013. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kösz 3-as.
2013. máj. 26. 09:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akartalak, a nem hogy értsed mik lehetnek az okok amiért esetleg még nem jött a baba. Gondoltam a segítség hatásosabb, mint a hiú ábránd kergetése. És ettől még simán lehet most is baba. De ha véletlenül nem lesz, akkor tudod, miken kellene picit változtatni.
2013. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kösz 3-as
2013. máj. 26. 09:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
azt mutatja, hogy a 17.ciklusnapodon volt az ovulációd. A 3.dpo-n vagy. Szépen felment a hőd, de még messze van a mensid, addig még bármi lehet.
2013. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek a 3-as hozzászólóval.Nagyon szép görbe,17.napon volt a peteérésed.Sikeres hónapot kívánok!
2013. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem tartom jó ötletnek, hogy 4 napot egyfolytába legyetek együtt, mert 2 nap után se mennyiségileg, se minőségileg, nincs megfelelő spermája a férfinek. 2 naponta a legideálisabb.


De ha 1 éve nem jön a baba, javaslom keress fel egy endokrinológust.

2013. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!