Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már felfázva? Észreve...

Voltatok már felfázva? Észrevenné a nőgyógyász ha komoly a baj? (meddőség)

Figyelt kérdés

Kb két évvel ezelőtt ősz-télen havonta voltam felfázva nagyon rossz volt hol mentem dokihoz és kaptam rá valamit,hol nem.A doki megnyugtatott,hogy előfordul,ne aggódjak leehet gyerekem ettől még! Azóta évente maximum egyszer kétszer jött elő.Nőgyógyászhoz rendszeresen járok,ő szólt volna ha baj vna? Említettem neki azt mondta ő is hogy előfordul,szedjek tőzegáfonyát télen,ne aggódjak lehet babám. Azt olvastam elzáródhat(?) a petevezeték a sok felfázástól.Ezt észrevette volna az orvos? úgy félek,hogy nem lehet babám amikor majd szeretnék

20/N


2012. okt. 5. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kismilliószor voltam már felfázva,egészen kicsi koromtól kezdve.Volt hogy nagyon csúnyán.

Most 17 hetes kismama vagyok. :)


Nem tesz jót a felfázás,de meddőséget szerintem csak nagyon durva eset okoz.Ne aggódj,viszont vigyázz magadra jobban.

2012. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam mondjuk nem meddőséget, hanem egy másik betegséget nem vett észre a nőgyógyász. Egész nyáron húgycsőgyulladásom volt, ami néha felterjedt a hólyagra (ugyanolyan tünetei és gyógyszerei vannak, mint a hólyaghurutnak). Többször voltam nőgyógyásznál eközben, mert babát szeretnénk, de tabletta után nem jött helyre a ciklusom. Egyszer sem vette észre, hogy a húgycsövem mellett van egy ciszta, aminek a kijárata úgy fel van dagadva, mintha 2 húgycsövem lenne, ezért volt a húgycsőgyulladás! Mire eljutottam urológushoz, pár nappal rá, már műtöttek is vele... Egy másik nőgyógyász meg úgy lézerezte/fagyasztotta a méhszájsebemet, hogy az orvosilag nem volt indokolt. Mondjuk úgy, nem vagyok oda a nőgyógyászokért :)
2012. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!