Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha május 12-én voltunk együtt...

Ha május 12-én voltunk együtt védekezés nélkül, akkor már mindenképp ki kellene hogy mutassa a teszt, ha van baba?

Figyelt kérdés
A menstruációm nagyon rendszertelen, szóval ahhoz nem lehet viszonyítani.
2013. máj. 26. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A leghosszabb ciklusodat vedd alapul, és az alapján számolj. Például: ha eddig 33 napos volt a maximum, akkor várd ki a 33 napot, és tesztelj akkor.

Azért javasolnám így, mert feltételezem, egy adott cikluson belül nem csak egy alkalommal vagytok együtt a kedveseddel, és nem biztos, hogy abból az együttlétből fogan a gyermek. Átlagosan a peteérés után kb. 14 nappal van menstruáció, tehát ezt mindig csak utólag lehet sejteni, hogy mikor volt peteérés. De annyi tényező van... Pl. spontán peteérés, késői peteérés, stb. Hogy valóban csak az esedékes menses várható időpontja lehet a mérvadó.

Egyébként ha vezeted valahol a ciklusod, akkor akár az is lehet, hogy átlagolod az utolsó három havi ciklusaid hosszát, és az alapján tesztelsz, hogy átlagosan mennyi ideig tartottak, de szerintem, ne nagyon komplikáld túl. Ha belátható időn belül van a ciklusaid időtartama (mert van, akiknek néha 1-2 hónap is kiesik, ez már a határozottan nem belátható időtartam), akkor várd ki azt.

Én is úgy csináltam, és akkor már pozitív volt a teszt egyértelműen.

2013. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ha a leghosszabb ciklusomat venném alapul, akkor elég soká tesztelnék, mert átlagosan 2 havonta jön meg. De van hogy 1 hónap, de van hogy 3. Ennyire összevissza, és csak azon a napon voltunk együtt védekezés nélkül, ezért érdekelne hogy kb mikor adna 100%-os eredményt a teszt.
2013. máj. 26. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,mutatnia kéne.
2013. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlen...én még várnék 1 hetet h biztosra mutassa...ha most tesztelsz is reggeli psiből csináld de én még nem venném 100%-ra
2013. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek csak nem.várt után 3héttel mutatta ki a teszt.. szóval még van remény :)
2013. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!