Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy győzzem meg a párom?...

Hogy győzzem meg a párom? Esetleg valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy a párom nem akar babát :(

Mind ketten dolgozunk, külön élünk, anyagiak meg vannak arra, hogy legyen babánk, én 22 a párom 26 évesek vagyunk. A környezetünkben testvéreinknek, unokatestvéreinknek mindenkinek van már babája, és már én is nagyon vágyom arra, hogy nekünk is legyen , de a párom nem akar. Már két éve azt mondogassa, hogy majd jövőre. Mit tegyek hogy győzhetném meg ? Mondom mindenünk megvan arra, hogy szülők lehessünk ő mégsem akarja :(


2013. máj. 26. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Míg nem éltek együtt szerintem ne ezen gondolkozzatok, a párod valószínűleg még nem érett meg rá. Nyugi, tudom milyen frusztráló mikor a környezetben mindenkinek babája születik, de jobban jársz ha türelmesen kivárod, hogy a párod is akarja. Az én párom 30 éves, még csak most érett meg rá, és még így is fogják meglepetések érni azt hiszem. Türelem, van időd!
2013. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Addig ne akard meggyőzni amíg nem éltek együtt.
2013. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hogy akarsz úgy gyereket, hogy nem éltek együtt?

Éltél már valakivel tartósan együtt, mondjuk 3 évet? E nélkül én nem akarnék gyereket. A rózsaszín nem is olyan szép, ha mindennap együtt vagytok.

Szerintem még neked sem való gyerek. Igaza van.

2013. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

DE HISZ EGYÜTT ÉLÜNK , EZZEL KEZDTEM A MONDANDÓMAT !!!

"Mind ketten dolgozunk, külön élünk,"

2013. máj. 26. 20:25
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Külön éltek.. most a pároddal vagy a szülőktől?? Istenem, fogalmazni sem tudsz.

Mivel a párodról van szó, logikus,h a mondatod következő részre a párodra gondol mindenki,h ti ketten éltek külön....

2013. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Amit írtál mindenkinek azt jelentette, hogy külön éltek, tehát nem együtt. Azt kellett volna írnod, hogy együtt élünk.
2013. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Elnézést, látom itt sem érdemes segítséget kérni .. Egy hiba végett támadják az embert, a fogalmazáshoz meg annyit hogy szlovákiai vagyok, és ahhoz képest jól nézd meg a helyesírásomat, mert ti magyarok se tudtok sokan helyesen írni, meg fogalmazni. Tisztelet a kivételnek !!!!

A Külön élünk úgy gondoltam, hogy külön élünk a szülőktől, szóval a párommal élek egy háztartásban 2 éve. !

2013. máj. 26. 20:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem erőlteted és ne feszegesd a témát. A fiúk később érnek meg az ilyesmire, 26 évesen egy fiú még szinte gyerek. Ha nagyon rá görcsölsz a témára előbb utóbb ott fog hagyni. Még te is nagyon fiatal vagy, egy gyerek nem egy kiskutya és az emberek nem azért akarnak sajátot mert a többieknek a környezetükben van.
2013. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Akkor kérdezősködj szlovákul Szlovákiában!
2013. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
AZ a baj hogy ezeknek a hogy evgyem rá dolgokanak az a vége hogy egyedül maradsz a gyerekkel, ha rendes lehet vállalja a felelősséget de hogy nem maradtok együtt az 99,9%. 26 évesen a legtöbb pasi még nem érett az apaságra a másik lehet hogy ö nem feltétlenül téged képzel el gyermekei anyjának. Ha nem érett rá ne eröltesd mert a gyerek issza meg a levét.
2013. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!