Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy győzzem meg a párom?...

Hogy győzzem meg a párom? Esetleg valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy a párom nem akar babát :(

Mind ketten dolgozunk, külön élünk, anyagiak meg vannak arra, hogy legyen babánk, én 22 a párom 26 évesek vagyunk. A környezetünkben testvéreinknek, unokatestvéreinknek mindenkinek van már babája, és már én is nagyon vágyom arra, hogy nekünk is legyen , de a párom nem akar. Már két éve azt mondogassa, hogy majd jövőre. Mit tegyek hogy győzhetném meg ? Mondom mindenünk megvan arra, hogy szülők lehessünk ő mégsem akarja :(


2013. máj. 26. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

mondogassa? azért még van mit csiszolni azon a magyar helyesíráson.


22 évesen hova szeretnél te gyereket, drága szívem? szerintem 25 alatt korai, előbb ismerd meg önmagad, alapozzátok meg a jövőt, legyen spórolt pénzetek, és még akkor sem lesztek elkésve semmivel. 26 évesen a legtöbb pasi még nem érett az apaságra. pláne ha ezzel még ő maga is tisztában van.

ne erőltesd rá csak azért mert a szomszédnak meg a tesódnak is van gyereke. ez nem egy plazmaTV, h lehet vele villogni, és ki lehet pipálni a tervek listáján. ez kőkemény felelősség.


milyen hátrányod származik abból ha nem szülsz most azonnal? sztem semmi.

2013. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért az erős túlzás, hogy 25 alatt korai az ideális a 20-25 éves életkor.
2013. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Ne bántsátok már egymást!!


Kedves kérdező te sem fogalmaztál egyértelműen, ne háborodj fel :) Szerintem se erőltesd mert csak gond lehet belőle. Lehet későn érő típus, az én férjem 22 évesen magától mondta hogy szeretne már babát. Próbáltál már beszélni vele hogy miért nem szeretne még babát és miért csak ígérgeti?

2013. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is szlovákiai MAGYAR vagyok, de ezt még sosem tapasztaltam,hogy valaki ilyet írjon, hogy ha nem tudok helyesen magyarul írni,akkor inkább írjak szlovákul szlovákiai oldalakon :( elkeserítő ....


Mondjuk nem értek egyet azzal az állítással, hogy a 22 az túl korai gyermekvállaláshoz...szerintem inkább a 30 felett a túl késő :) Én is ennyi vagyok, vőlegényem 25 és most kezdtünk próbálkozni,igaz mi mindketten szeretnénk és mindketten érettnek érezzük magunkat hozzá, fiatal szülők szeretnénk lenne,mivel ki akarjuk élvezni még az unokáinkat is :) Szóval kedves Kérdező itt nem a korral van a probléma,mert az épp jó,hanem azzal,hogy a párod még nem érzi elég érettnek magát hozzá. Légy türelemmel és ne erőltesd! M.

2013. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Hát, én magyarországi magyar vagyok, de szerintem is iszonyatosan felháborító, hogy egyesek ilyeneket irkálnak, hogy ha a szlovákiai magyar nem tud helyesen magyarul írni,akkor inkább írjon szlovákul szlovákiai oldalakon... Komolyan, nekem sül le a képemről a bőr, hogy ilyen emberek vannak az országban...


Egyébként teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval.

2013. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tisztázni kéne egy pár dolgot:

- Konkrétan mikor akar

- Tényleg akar-e

- Nem akar, de miért? Lehet téged nem érez igazi társnak, és csak az időt húzza

- Mi miatt nem akar? (anyagi, érzelmi biztonság, karrier, lakás, stb)

- stb


Ültesd le az asztalhoz, és beszélj vele, hogy pontosan mi az oka. És hogyan tervezi a közös jövőt.

Ha nem egyeznek a hosszú távú terveitek jobb, ha elváltok egymástól, és keresel egy olyat, aki szívesen csinál neked gyereket.


Gondolkozz el az igazi okon, hogy miért nem akar.

2013. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én 20 éves szültem a kisfiamat a párom 23 volt mikor meg született a kisfiam. Én most 22 leszek a párom 26 lesz. És nem éreztem azt hogy nem lennék rá éretlenek.Most leszünk nyáron 4 évesek és 4 éve lakunk együtt szülök nélkül.

Igaz nem vagyunk gazdagok de mindent meg adok a gyerekemnek.

2013. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!