Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 24. napján délutáni...

Andrea33 kérdése:

Ciklus 24. napján délutáni pisiből érzékeny teszttel halvány pozitívat teszteltem, azt sem tudom mit csináljak örömömben?

Figyelt kérdés
Tud valaki valami hasznosat, hogy mit ne csináljon, tegyen az ember ilyenkor? Egyszerűen alig tudom elhinni. Határtalan a boldogságom.
2013. máj. 27. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó hamar pozitívát teszteltel. Szedj kismama vitamint( ha akarsz), ami viszont fontosabb szedj folsavat. Ha nincs problemad akkor sz utolsó mensitol számítva 7-8 hetekben menj orvoshoz. Reggeli rosszullét elviselésére tegyél az ágyhoz kekszet és eddig meg mielőtt kelsz. Igyál jeges teát, az id jó rá. És persze a szokásos elj egészségesen. Jó babasodast!
2013. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
gratulálok! Ne cigizz, ne igyál, ne drogozz, ne emelgess nehéz dolgokat, lehetőleg ne erőltesd meg magad. Ezek azok a dolgok, amiket be kell rtartani ilyenkor, semmi más különösebb teendő nem szükséges. És akkor semmi baj nem lesz. Ja, és a terhesvitamin valóban nem árt, kezdd el szedni, ha még nem szeded. 7-8 hetesen mehetsz a dokihoz.
2013. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, nem iszom, csak boldog vagyok. Még mindig nem hiszem el. Annyira vágytam rá, ez volt a 4. hónapunk, úgy látszik az ovuteszt bevált. :)
2013. máj. 27. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg légy egyszerüen boldog és élvezd a boldogság minden pillanatát . Én semmiféle terhes vitamin meg ilyesmiket nem szedtem .Eleg ha egészségesen étkezel.
2013. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma reggel is csináltam egy tesztet, hogy tényleg igaz-e, mert a párom annyira nem látta a csíkot, de ma reggel picit erősebben látszik. Gondolom még korai, és remélem erősödni fog. :) Tiszta izgalomba vagyok.
2013. máj. 28. 06:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni, de nagyon sokan tesztelnek a nemvárt előtt halványka pozitívat, de aztán a szokott időben megjön rendesen. ez nagyon gyakori. ezért javasolják, h meg kell várni, amíg késik, mert óriási lesz a csalódás, ha mondjuk 1-2 nap múlva negatív lesz a teszt.
2013. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam én is erről. De én pozitívan állok a dologhoz. :)
2013. máj. 28. 11:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Várandós vagy azóta?
2013. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!