Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnázás feltétlen velejárój...

A barnázás feltétlen velejárója a beágyazódásnak? Ha nem volt pecsételésem akkor kicsi a valószínüsége a terhességnek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van és sosem barnáztam beágyazódáskor.
2013. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ezek akkora butaságok, amik neten, főleg itt terjednek. nem, nem velejárója, tök jók az esélyeid. a terhesség alatt az a legoptim,álisabb, ha semminemű vérzésed nincs annakteljes időtartama alatt
2013. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt barnázás! Semmi tünete nem a beágyazódásnak,csak elmaradt a menzesz! Szerintem ez a barnázás vagy pecsételő vérzés beágyazódásnál nem törvényszerű! Szerintem attól még terhes lehetsz! Sok sikert!!!!:)
2013. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! 2-3 nap múlva nem kellene megjönnie de az enyhe mellfeszülésen kívül nincs semmi terhességre utaló jel. Kb egy jete volt olyan mindjárt megjön érzésem, de az csak egy nap tartott.
2013. máj. 28. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
nőnek nincs beágyazódási vérzése, ugyhogy ettől még simán lehetsz babás.
2013. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi az elejéről lemaradt a "legtöbb"
2013. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!