Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha május 19-én voltunk együtt,...

Ha május 19-én voltunk együtt, és azokban a napokban volt pém, lehetett a mai barnázás a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Nem sok, csak a tisztasági nem fehér volt, hanem világosbarna, és picit szurkál a bal petefészkem.
2013. máj. 28. 12:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
igen, simán lehet
2013. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon izgulok hogy az legyen! :-) Köszönöm!
2013. máj. 28. 12:30
 3/30 anonim ***** válasza:
én nem barnázok, csak nagyon görcsölök és leszakad a derekam, és fehér folyásom van. Nekem is veled egy időben volt a pém, remélem nekünk is összejött :-) Drukkolok!
2013. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Igen lehet! :) Drukkolok! :)
2013. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nekem 21-én volt peteérésem és nagyon bízom benne, hogy most összejött. Nekem nincsenek tüneteim.
2013. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:

Szia! :)


Nekem is 19-20 volt peteérésem! Én is barnázgattam. De csak pár csepp a tamponon! Mi is szeretnénk babát! Nagyon szorítok neked! Majd írd meg mi lett! :)


Dalospacsirta/22/

2013. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Mostanában mindenkinek barnázgatós napja van?:) Gratulálok mindenkinek :).Nekem is tegnap volt egy kicsi barnázgatásom este vettem észre valami halványbarnát de éppen hogy csak egy kicsit,egész nap görcsöltem mintha facsarták volna a méhemet,mára semmi panaszom ilyen tojásfehérjés folyásom van egy kicsit.nekünk úgy néz ki hogy 20-án a mensz első napján sikerült összehoznunk(amit nagyon remélek)Minden kedves leendő várandós anyukának sok szerencsét kívánok :)
2013. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ha általában nem szoktál menzi előtt barnázni, akkor én arra gyanakodnék. Nekem is minden terhességemnél így volt, a nemvárt előtt 4, 4 és 2 nappal. De nem mindenkinél van ilyen.
2013. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:

Kedves Zsuzsika !


Sok sikert és szép hónapokat kívánok nektek szívből!

Olyan jó ilyeneket olvasni!!! :) Mosolyog a szívem! :)

2013. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Az én szívem is hogy mosolyogna ha végre pozitívat tesztelnék :)
2013. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!