Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Leírásban...

Brigitzy kérdése:

Terhes vagyok? Leírásban megtalálod gondjaimat amihez ehhez a kérdéshez vezetett.

Figyelt kérdés
Elkaptam egy gombàt vaginàlis úton , vasàrnap szeretkeznek utóljàra ès hètfőn màr kimutattàk a gombàt... Nem szokott elmenni bennem sohasem mindig kiveszi előtte , tegnap csütörtökön megjött a havi bajom,a kèrdés az hogy az erős hasfàjàs ès ingerlèkenysèg honnan jön? A terhessèg előtünetei ,a menstruàció tünetei vagy a gomba kezelèsènek mellèkhatâsai? Kèrlek nagy szüksègem lenne pàr hozzàèrtő véleményèhez! Ez nem vicc , ès nagyon bepànikoltam!

2013. máj. 31. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ennyi idő alatt terhességnek smemi jele nem lehet. Igy az erős hasfájás és ezek nem lehtnek attól. Lehet nem scak gomba hanem egyéb gyulladás fertözés van. Az fura ha eddig nem lettél gombás tőle most meg igen. Egyébként nem hsiezm hogy a vasárnapi együttlétből jött csak és elötte nem volt.
2013. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na akkor kezdjük az elején, nos a megszakításos védekezés nem egy életbiztosítás sőt, mivel előváladék is van ,nagyon nem az. Úgyhogy a jövőben javaslok valami egyéb megoldást. Ha megjött a havi bajod akkor viszont csekély esélye van a terhességnek. Igen a hasfájás és az ingerlékenység abszolút a menzesz velejárója. A gombának semmi köze ehhez. Viszont azt tud, hogy nem csak magadat kell kezeltetned, hanem a párodnak is be kell vennie gyógyszert, mert különben újra és újra gondod lesz a gombával. Remélem segítettem.
2013. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segitettek sokat, a gombát azt nem mondták hogy kitől kaptam vagy honnan , de annyit mondtak hogy a leggyakoribb hogy egy olyan személy után pisiltem akinek megvolt ez a gomba és igy énis megkaptam... Vasárnap előtt csak szombaton volt ... és azelőtt pedig csak egy héttel visszamenőleg történt nemi aktus.
2013. máj. 31. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!