Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ehhez mit szóltok Diane 35-öt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mit szóltok Diane 35-öt szedők? Link alól.

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 28. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy ez miért most jön elő. ez már nagyon régi dolog. egyébként én is szedtem, de az orvos részletesen kikérdezett, hogy dohányzom e? vérképemet is átnézte és időtartamot is meghatározta hogy meddig szedhetem. nekem nem is lett semmi bajom, a vérképem azóta is példaértékű :)
2013. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát. Minden fogamzásgátló készítmény növeli a trombózis kockázatát, mivel az ösztrogén alapból növeli, azokban meg ösztrogén van. Minél magasabb a hormontartalma, annál jobban.

Eddig is ismert volt, a betegtájékoztatóban is szerepel.


Az más kérdés, hogy kizárólag fogamzásgátlásra ez a szer nem lenne használható, mégis felírják.

Talán inkább az orvost kellene elővenni, aki fogamzásgátlónak felírta.

2013. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is szedtem 4 évig. .. senki soha nem szólt semmit.. .
2013. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Franciaországban már betiltották, de szedjétek csak !
2013. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!