Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló okozhat szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló okozhat szeretkezés utáni égő, csípő érzést? Ki tapasztalt ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tabletta biztosan nem.
2012. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a hüvelytabletta igen
2012. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlót szedek!nem tudom,hogy mi lehet ez?!de már gondoltam a gombára és vettem is hüvelytablettát és utánna ugyan úgy égetett meg csípet:-(
2012. máj. 17. 14:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Értem. És az eszedbe se jutott, hogy elmenj nőgyógyászhoz...
2012. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de igen eszmebe jutott!!már 1x-er voltam ezzel!meg aúgy is évente 1xer mindeképpen megyek!akkor azt mondta hogy vizsgáltasam meg a páromat ez megtörtént és semmi baja sperma vizsgálat is volt ott sem volt gond,és nálam sincs gond!Ez fél éve történt de most úgy érzem egyre rosszabb!majd csak 30.án megyek dokihoz mert adigra tudott adni időpontot!Csak adíg is jó tudni a ti véleményeteket is ezzel kapcsolatban!Vagy aki tapasztalt hasonlót és ha leírja...izgulok,hogy mi lehet ez:-(
2012. máj. 17. 14:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát hasonló tüneteket gomba okozott már, de az elég egyértelmű volt. Szerintem felesleges találgatni, menjetek orvoshoz. Esetleg egy ideig használjatok óvszert, hátha akkor kiderül, hogy mivel van gond.
2012. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam ,hogy gomba vettem is hüvelytablettát és utána mikor már elhasználtam és szeretkeztünk ugyan úgy fájt:-(
2012. máj. 17. 14:43
 8/17 anonim ***** válasza:
Használjatok gumi, nézzétek meg úgy is csíp-e.
2012. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
már csináltuk úgy hogy nem ment belém és úgy jobb !!de ez sem megoldás egy életre:-(remélem doki tud valami jó megoldást!remélem elfog múlni!
2012. máj. 17. 14:51
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor talán a fogamzásgátló k.rta szét a hüvelyed pH-ját.
2012. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!