Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szerintetek baba? A többi...

Babci kérdése:

Ez szerintetek baba? A többi lent!

Figyelt kérdés
Most múltam 39 éves és nagyon szeretnek kis babát . Találtak miomat , erre szedtem flavint és használok progeszteron krémet . Múlt hónapban 2x jött meg . Most ma kene megjonni de a enyhe görcsökön kívül semmi . Talán egy csöppnyi sárgás barna folyas . A mellem úgy feszül és faj , hogy aludni alig bírok . Jó lenne ha baba lenne , de nagyon felek is , hogy nem vagyok e túl öreg hozza . Egy ismerős azt mondta , hogy ennyi idősen sokkal nagyobb a vetélés és a mehen kivuli terhesseg esélye . Jól megijesztett ... :((((
2013. jún. 2. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet és kiderül.
2013. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj a korodon, én 35 és 37 évesen szültem. Teljesen problémamentes terhességek és szülések voltak! Nyilván jobban oda kell figyelni, de azért a mai világban nem ritka a 40 év körüli kismama!

Sok skert!

2013. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Holnap reggel mindenképp csinálj egy tesztet, a jelek alapján arra utalnak.

A kor pedig nem számít. Szorítok :)

2013. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én 37 éves vagyok 3 pozitív tesztel:))) Szurkolok neked.
2013. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért ilyet ne írjunk, hogy a kor nem számít mert ez nem igaz, reméljük baba van,de azért az, hoyg az előző hónapban kétszer is megjött nem feltétlenül jó jel.
2013. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Valószínű azért jött meg hónap közepén , mert volt egy vírusos bél fertőzésem , 4 napig hagytam és kb 4 kg fogytán hirtelen . Aztán megjött ra 2 hétre rendes időben is . Ma telt le s 28 nap , de semmi :)

A hónap közti menszesz meg nem volt normál erősségű ! En inkább a mehen kivuli terhessegtől felek nagyon :((.Bar 39 vagyok ,de aki lat az max 28-29-nek tippel :))

2013. jún. 2. 19:53
 7/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok a 3 pozitív teszthez :)))) !!!
2013. jún. 2. 19:54
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát az egy dolog, hogy hánynak néznek, attól még 39 vagy és a termékeny időszak vége felé jársz ha tetszik hanem sajnos. Reméljük, hogy baba van a dologban.
2013. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te mikor csinálsz tesztet kérdező?
2013. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mivel progeszteron krémet használok , és az bezavarhat , várok meg 2-3 napot szerintem . Mert reggel mértem a hőm és 36,2 volt . Lássuk be ez azért elég alacsony ...:((((
2013. jún. 3. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!