Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja volt ovulációm,...

Két napja volt ovulációm, mára gombás fertőzés tünetei jelentkeztek. Pevaryl-t adott rá a gyógyszerész. Lehet ilyenkor baba, vagy elmarad az esetleges megtermékenyülés?

Figyelt kérdés
Elvileg ez nem szívódik fel, tehát terhesség alatt használható, de itt még a beágyazódás is odébb van. Van valakinek ilyen tapasztalata?

2013. máj. 31. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell félned, így is össze jöhetett a baba. Nincs tapasztalatom, de a dokimnál rákérdeztem én is mert nekem nagyon sokszor volt gombás fertőzésem. A baba pont akkor jött mikor épen 2-3 hónapig nem volt fertőzésem, de első próbálkozásra jött is a baba, így nem került végül sor arra hogy fertőzés mellett vagy kezelés mellett jöjjön.
2013. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ovu előtt jött elő, nagyon dühös voltam, hogy kimaradnak a havi "próbálkozós" együttlétek, kikezeltem néhány nap alatt, utána felszabadultan szeretkeztünk a baba-projekt nyomása nélkül. Nem tudom hogy, de összejött. Szóval emiatt szerintem ne aggódj! Drukkolok, hogy sikerüljön.
2013. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!