Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szerintetek baba? A többi...

Babci kérdése:

Ez szerintetek baba? A többi lent!

Figyelt kérdés
Most múltam 39 éves és nagyon szeretnek kis babát . Találtak miomat , erre szedtem flavint és használok progeszteron krémet . Múlt hónapban 2x jött meg . Most ma kene megjonni de a enyhe görcsökön kívül semmi . Talán egy csöppnyi sárgás barna folyas . A mellem úgy feszül és faj , hogy aludni alig bírok . Jó lenne ha baba lenne , de nagyon felek is , hogy nem vagyok e túl öreg hozza . Egy ismerős azt mondta , hogy ennyi idősen sokkal nagyobb a vetélés és a mehen kivuli terhesseg esélye . Jól megijesztett ... :((((
2013. jún. 2. 18:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hat teszteltem , bár nem lett annyira erős de pozitív lett . Felhívtam a nőgyógyászat ma meg nézett . Majd vissza kell mennem egy hét múlva uhra . De mondta , hogy érzi , hogy miomas a mehem . Bár tudtam de nagyon meg vagyok ijedve :///
2013. jún. 3. 20:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Gratula.
2013. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2013. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! :)


A mióma miatt ne aggódj. Egyik ismerősöm hasonló korú volt mint te, amikor teherbe esett, szintén volt miómája, kettő is. És ahogy növekedett a baba a miómája úgy zsugorodott, és végül el is tűnt.


Kívánom, hogy neked se legyen gondod vele!


Problémamentes terhességet kívánok! :)

2013. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az szerintetek normális , hogy megméretem most este a hőm (elvileg este a legmagasabb ) és csak 35,8 volt ? 3x mertem ez volt a legmagasabb . Honaljba mertem digitálissal mindig úgy szoktam . Ez most rosszat jelent ???
2013. jún. 4. 23:28
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem rossz de nem ott kell ilyenkor. Nyelv alatt végbél vagy hüvely. Közvetlen ébredés után még az ágyban fekve. De pozi teszt után már ne mérd főleg ha nem csináltad rendszeresen. Mikor mész orvoshoz?
2013. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!