Lehet még is baba?

Figyelt kérdés
Szokatlan dolgokat tapasztalok ma 9.dpo-n nem reggeli pisiből 10-es nne step tesztem negatív lett. Igazából azért csináltam mert sokan írják h.ilyenkor már pozit teszteltek. 2-3napja fura a hasam, nyilallgat szúrkál bár a derekam is fáj. Talán azért negatív a teszt mert most sem sikerült? Vagy még korai volt?
2013. jún. 3. 13:36
 1/6 A kérdező kommentje:
One step teszt akart lenni.
2013. jún. 3. 13:37
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a 28-dik napon meg negativ lett a teszt egy napjara ra mar gyenge pozitiv es utanna valo nap mar eros pozitiv
2013. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor van még esélyem? Bár lehet h.ez már a menzesznek az előszele.
2013. jún. 3. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt igy nehez megmondani, minden menzesre utalo jelem megvolt a 28-dik napig, akkor egyszerre megszunt, a teszt megis negativ lett, majd pozitiv. Probalj masra osszpontositani, mert ilyenkor a no kepes nem letezo tuneteket is produkalni. Tapasztalat
2013. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia. Igazad van. Tapasztaltam már én is szinte minden tünetet. 2 éve lesz augusztusba h.eddig nem sikerült és mindig azt hallgatom h.ne görcsöljek rá mert van aki 4 meg 8 évet is vár mire összejön és ilyenkor már mindenbe kapaszkodik az ember. Valószínű igazat mutatott a teszt most is ha eddig nem sikerült most mi változott volna? Orvosnál már jártunk a második évben szinte 2havonta minden eddigi lelet jó. Van még néhány vizsgálat, de nem is tudom bele vágjak e. Olyan kiábrándító ez az egész. Te mikor teszteltél? Azt nem írtad, vagy talán már meg is van a baba? Szívből gratulálok neked! Jó annak akinek nem kell várnija éveket és hamar összejön a baba.
2013. jún. 5. 07:14
 6/6 anonim ***** válasza:
28-dik nap lett negativ majd masnap nagyon gyenge pozitiv aztan lassan erosodott. Ennek mar tobb mint ket eve. Mi 9 hot vartunk ra, akkor nagyon hosszunak tunt, de igy utolag nagyon szerencsesnek erzem magam, hogy csak ennyi idot kellett varni. Sok sikert kivanok, bizok benne, hogy nektek is sikerul majd.
2013. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!