Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2 napja a kisfiam aki 19 hónapos azt hiszi hogy van egy baba a hasamban. 5-én kell meg jönnie nekem most szerdán.


Még nem nagyon beszél úgy hogy azt nem mondja hogy baba.


De mutogat a hasamra, puszilgatja, simogatja még nem csinált ilyet soha.

Ma kérdeztem tőle hol van a baba és mutat a hasamra, puszilgatta, simogatta, többször is meg kérdeztem hogy hol a baba és a hasamra mutat.


És akkor meg kérdeztem így utólag hogy szereted a babát és puszit adott a hasamra.


Van ilyen?



2013. jún. 3. 09:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én el tudom képzelni, hogy megérzik az ilyesmit. Mindenesetre a héten kiderül, feltétlenül írd majd meg, hogy megjött-e, vagy ha nem mit teszteltél.
2013. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Még ilyet nem csinált a kisfiam.
2013. jún. 3. 09:30
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Hú ez nagyon érdekes!:) Szerintem is megérezheti. Ameddig nem beszélnek a gyerekek addig fogékonyak azokra a dolgokra amiket mi fel sem tudunk fogni. Nagyon kíváncsi vagyok én is, hogy mi lesz, de szerintem baba.:)

Mindenképp írd meg!

2013. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Még el felejtettem azt mondani hogy tegnap mikor mutogatott a hasamra akkor baba nyelven beszél azt nem értettem mit mond de magyarázott és mutatta.
2013. jún. 3. 09:39
 5/45 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

A kis keresztfiam is puszilgatta a hasam amikor babát vártam (neki elmondtam, hogy baba van benne), és amikor szülés után bejöttek a kórházba, akkor már abszolút nem foglalkozott a hasammal, pedig nem látta a kisbabát, és azt sem tudta, hogy én miért vagyok ott. Nem is miattam jöttek be. Nekem adta a puszikat, de a hasamnak már nem. Akkor még ő sem tudott beszélni. Nagyon érdekes volt.

2013. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Holnap után kéne meg jönnie.
2013. jún. 3. 09:42
 7/45 anonim ***** válasza:
a lányom is megérezte a kistesót,bár ő már 3 éves volt amikor terhes lettem.
2013. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Júj ez nagyon izgi!!! A gyerekek sok mindent meg éreznek főleg még ilyen kicsik. Ha csinálsz tesztet minden képen írd meg az eredményt.
2013. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Ma még nem akarok tesztet csinálni mert még rizikós nem hinném hogy ki mutatna valmit szerintem korai lenne. Még csak hétfő van. Talán holnap esetleg.
2013. jún. 3. 10:20
 10/45 A kérdező kommentje:

Mikor teszteljek szerintetek?

Ki mi kora nem várja?

2013. jún. 3. 10:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!