Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg pé előtt 1-3nappal...

Hanga86 kérdése:

Elvileg pé előtt 1-3nappal voltunk együtt, illetve a nemvárt előtt 3nappal. Febr.27-én kellett volna megjönnie de azóta semmi.2. nemvárt napján negatív teszt (x-epil). Ez még lehet baba? Nem tudom mit gondoljak. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sokszor érzem,h na most megjön(épp most is picit) de semmi.Szinte száraz vagyok,pattik nem jönnek,pedig szoktak,mellem max akkor fáj,ha megnyomom,pedig mensi előtt szokott.Hirtelen mozdulat vagy tüsszentéskor belenyilall a jobb petefészkembe.Kicsi hasmenés,hőmet sosem mértem,gondolom most felesleges már?!Csupán csak véletlen h eddig mindig rendesen megjött,most,mikor nem jönne jókor a baba,meg pont késik,esetleg terhes leszek?Semmi klasszikus tünet...Max fáradékony vagyok.Holnap reggel megint tesztelek.
2013. márc. 3. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha holnap is negatív akkor tuti nem vagy terhes, de szerintem most sem vagy az!
2013. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem mindig pontos a ciklusom, erre az első próbálkozós hónapban 6 napot késett...sajnos van ilyen. ha még mindig nincs poz. teszted, akkor valószínűleg meg fog jönni nemsokára!
2013. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap,ma éjjel és ma napközben kb 2 csepp barnázás,kicsit megjön érzés és kótyagos a fejem...Hőm 36.8 reggel.20.-ra van időpontom,második X-epil negatív volt hétfőn.Este és éjjel viszonylag sokat járok pisilni.Fejem is fáj.
2013. márc. 7. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Febr 27 óta még mindig nem jött meg? Tesztekkel hogy állsz?
2013. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Negatív volt hétfőn,azóta még nem csináltam újat.
2013. márc. 7. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a hétvégét, ettől már sem terhesebb nem leszel ha az vagy, sem pozitív nem lesz a teszt, ha mégsem vagy az. Okozhat ilyet a terhességtől való félelem is. Ha negatív, akkor tutira nincs gond, de az orvost keresd fel. Ha pozitív, akkor majd eldöntitek, hogy mi legyen.
2013. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!