Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség akkor...

Lehetséges a terhesség akkor ha az ultrahangon nem látszik semmi?

Figyelt kérdés
Tudom bután hangzik a kérdés de voltam ultrahangon kb 3hete mert kimaradt 2 hónapot a menstruációm.(a teherbeesés legutolsó lehetséges időpontja április 28) a nőgyógyász azt mondta nem lát terhességet és azóta meg is jött 1x viszont én úgy veszem észre hogy a hasam meg egyre nagyobb és felülről nézve egyik oldalt nagyobb mint a másik. meg mintha többször lennék éhesebb mint eddig de ezt már lehet hogy csak beképzelem (remélem).Volt valaki hasonlóan?
2013. jún. 5. 02:02
 1/5 A kérdező kommentje:
a remélem-et arra írtam hogy nem szeretnék még babát szóval nem arról van szó hogy annyira akarom hogy már beképzelem
2013. jún. 5. 02:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idős terhesség már látszana az ultranahon. A másik fele meg az, hogy a hasad viszont még nem kezd el nőni ilyen korai szakaszban. Szerintem más miatt késett a mensid, nem vagy terhes.
2013. jún. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ultrahangon na :D
2013. jún. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnyugtatásul: április 30 körül volt a fogantatás, de inkább később.

Május 15-én már pozitív lett a tesztem.

Május 27-én uh-n petezsák látszott.

Június 3-án embrió, pulzáló szívvel.


A dátumokat csak azért írtam, hogy lásd, ha akkor teherbe estél, már hasonlókat vagy legalábbis valamit látnia kellett volna a dokinak.

Nem vagy terhes.

2013. jún. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem lehetséges (nekem is kb. hasonló volt a "menete", mint az előzőnek)


a hasad sem nő ilyen korán, főleg nem féloldalasan, nyugodj meg :)

2013. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!