Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap múlva kellene megjöjjön,...

5 nap múlva kellene megjöjjön, ez szerintetek negatív?

Figyelt kérdés
[link] Jpg

2013. jún. 5. 14:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
8-as én is látom.Én pedig nem igazán szoktam látni de ezen látszik halványan,viszont még akármi lehet.Kívánom hogy + legyen jó erősen :)
2013. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
19: ez is xepil volt.de hétfőn veszek másikat és újra tesztelek,ha addig nem jön meg.én is szurkolók neked:) remélem nem a teszt tipushibás:)
2013. jún. 6. 07:28
 23/31 anonim ***** válasza:

x-epiles vagyok.

Köszi a drukkot, én nem várok hétfőig, szombat reggeliből nézek megint egyet, remélem erősödik majd a csikocskánk.

Kitartást nekünk !!

2013. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
:) oké, de írd meg mindenképpen, hogy mi lett, remélem siker :)! Lehet, hogy én is megfontolom még a hétfőig várást, de mivel mindenki a nemvárt napját írta, megpróbálom megvárni.
2013. jún. 6. 09:45
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kellett lepontozni azért, mert szerintem a 2. csík száradási csík!? A pozitív teszt akkor pozitív, ha rózsaszín a csík, és nem kell nagyítóval nézegetni!!! Mellesleg nem 1 héttel mensi előtt kell tesztelni, mert ez mind felesleges pénzkidobás, és szomorkodás, hisz úgyis nega lesz. Várj egy pár napot még!!
2013. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Én zöldet nyomtam. Itt jellemző, ezen az oldalon, főleg az ilyen kérdéseknél, hogy a válaszadók a full negatív teszteken is mintha látnának valamit, talán a zöldek reményében írják ezt. Azzal nem törődnek, hogy ezzel reményt keltenek a kérdezőben, aki marha nagyot puffan majd, de ez már senkit sem érdekel.
2013. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én is belefutottam egy csomó ilyenbe..Az ember örül, ha pozi tesztet lát, és ismeretlenül is szomorkodik már nega tesztjén..Viszont, ha megírom, hogy ez biz nega, akkor lepontoznak!!!!De ez az oldal már csak ilyen..:)
2013. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem már, hanem MÁS nega tesztjén...:)
2013. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Én köszönöm mindenkinek,aki vette a fáradtságot,hogy írjon. Annyit tanultam,hogy többet nem kérdezek :) ma este újra teszteltem, tudom,pénzkidobás volt,de határozottan kétcsíkos :)
2013. jún. 7. 22:56
 30/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :D Sok boldogságot és jó egészséget! Jó olvasni, mikor valaki pozitívat tesztel! :)
2013. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!