Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty szedése utáni hasfájás...

Monanke kérdése:

Closty szedése utáni hasfájás mire utal?

Figyelt kérdés

6 napja fejeztem be az első clostys kúrámat,ma vagyok a 13.ciklusnapon.

Alhasi fájdalmaim vannak,fáj a derekam és teljesen olyan érzésem van mintha mindjárt megjönne.

Ez lehet esetleg baba,vagy csak az ovulációs fájdalmakat erősítette fel a gyógyszer?

Voltam orvosnál,elég sok tüszőt érlelt a closty:4 darabot.Abból 2 elég nagy is volt már akkor is mikor ultrahangozott 3 nappal ezelőtt.

Mi a véleményetek,nagyon örülnék már a babának,elég régóta próbálkozunk már vele.


2013. jún. 5. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

13-ik ciklusnapon nem lehetsz terhes, ez ovufájdalom.

Mikor én is szedtem, nekem is fájt középidőben mindig, olyannyira hogy nospa-t kellett bevennem annyira görcsölt. 3x3hónapig szedtem.

2013. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ovus fájdalom.

Mekkora tüszőket látott?

2013. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy 24 mm és egy 26,7 mm-t.Ovulációs tesztet is csinálgatom,kb.abban az időben mikor az orvosnál is voltam két csíkosak voltak a tesztek,azóta már csak egy csíkos negatív.Szóval lehet hogy pont aznap este volt a tüszőrepedés amikor az orvos is mondta.Aznap este együtt voltunk,szóval remélem hogy pont eltaláltuk.
2013. jún. 6. 18:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló neked végül sikerült a baba?
2013. jún. 6. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem, nem a clostitól sikerült. A sivár üres nulla működésű petefészkeim egy év alatt PCO-sá vált tőle. Nekem nem tett jót a gyógyszer. Évekig jártam ide-oda kideríteni mi a baj, így kaptam a clostit is. Később (két év múlva) kiderült, hogy a pajzsmirigyemmel van probléma, így hiába érlelgetett nekem a doki a clostival, a pm alúlműködés megakadályozta a teherbeesést, sőt a dokim a szerint a vetélést is ez okozta.

Végül egy nagyon jó endokrinológushoz kerültem 2008 októberében, kaptam gyógyszert, kiderült a pco, arra is kaptam gyógyszert, januárban már két csíkos volt a teszt, és a kisfiam velem maradt :)

Kívánom neked a legjobbakat! Ja és az ovu tesztnek higyjél! Rám mondták az áment hogy nem lehet még babánk, de előtte nap pozi volt az ovuteszt, a doki szerint az egy fabatkát sem ér, neki higyjek. Ehhez képest annak az ovulációs tesztnek köszönhetem hogy van a fiam, mert ha nem lett volna két csíkos aznap biztos nem is lettünk volna együtt a férjemmel, de úgy voltunk vele ha már két csík, tegyünk meg minden tőlünk telhetőt. :) Most 3,5éves :)

Kívánom neked a legjobbakat!

2013. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!