Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem lessz halvany...

Miert nem lessz halvany pozitiv a 25-os erossegu tesztem, amikor a 10-es mar meg halvany pozitiv, szerintetek?

Figyelt kérdés
hetfon kellet volna nem meg jonnie,nem is jott meg....aztan sorra csinaltam a 10-es erossegu teszteket mind jol kiveheto halvany pozi,aztan a tegnap ugy gondoltam hogy meg csinalok egy 25-os erossegut is de az meg total negativ volt,igaz nem elso pisi volt,de a 10-es erossegut sem az elsobol csinaltam legalabbis az utolsot nem,es az mar szepen halvany pozitiv volt,most akkor miert nem halvany legalabb a 25-os is! kezdjek el aggodni....amugy ez nem be beszeles de nagyon hanyingerem van es ezt nem csak ugy be beszelem magamnak,tenyleg az van mert ma reggel meg oklondoztem is! szerintetek terhes vagyok vagy nem?
2013. jún. 6. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:

persze, hogy terhes vagy, csak biztosan később volt az ovulációd. Várj még 2 napot, addigra tuti pozitívnak kell lennie a 25-ös tesztnek is.

És fontos, hogy első pisiből tesztelj!

2013. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!