Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik áll pozitív teszt? Ha...

Létezik áll pozitív teszt? Ha igen mitől?

Figyelt kérdés
Van 5 darab pozitív tesztem. De nincs tünetem. Semmi fizikai nem vagyok fáradt álmos sőt álmatlan inkább. Nincs fájdalom az ég világon egyáltalán semmi. Semmi de semmi tünetem nincs még a lelkemben sem érzem,hogy babás lennék:((((( Ez olyan elkeserítő.
2013. jún. 4. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak teszted van, akkor nagyon az elején járhatsz. Milyen tünetre vársz? Orvoshoz mikor mész? Nekem a terhesség felétől gyomorégésem volt, de azon kívül semmi! Se hányinger, se kívánósság. Ez alapján nem lehet ítélni.
2013. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orulj neki :))))) kisfiamnal nekem sem volt semmi tunetem... Most meg a 6.hettol hanyok mindentol :/
2013. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Álpozitív teszt bizonyos gyógyszerektől vagy cisztáktól lehet, de mind a kettő ritka.


5 pozitív teszt az bizony terhességre utal. Ilyenkor nem is nagyon kell, hogy bármilyen tüneted legyen a menzesz elmaradásán kívül.

Van, aki szerencsés és a kilenc hónapot mindenféle kellemetlenség nélkül csinálja végig.

Az egyik szomszédom mesélte, neki 4 gyerekénél semmi sem volt, még egy kósza émelygés sem. Az ötödiknél meg hányt, mint a lakodalmas kutya a huszadik hétig.

Az, hogy most nincs semmi tüneted, nem jelenti azt, hogy egy-két hét múlva sem lesznek. :)

2013. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ugy volt valaki,hogy nem keményedett/puffadt a hasa,meg (mivel én sokáig szoptattam megereszkedett a bőr rajta) hogy nem volt feszes amikor érezte a mellfeszülést,hanem csak simán ugy érezte mintha szétszakadna a melle?
2013. jún. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi olyan aranyosak vagytok. Ma csináltam egy 6. tesztet és mondhatnám a teszt csík erősebb mint a kontrol csík. Már lassan csak fel fogom,hogy nem vagyok egyedül. Pedig ez nem az első baba.
2013. jún. 5. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!