Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP/ Pozitív? Vagy csak a...

HELP/ Pozitív? Vagy csak a szemem káprázik.

Figyelt kérdés
8dpo-n vagyok.

2013. jún. 6. 15:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK! Könnybe lábadt a szemem! Bár nekem is pozitív lenne már. :)
2013. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ez pozi!!!Gratulálok!!!!! :)))))
2013. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
3-at??? Az nem semmi...És volt már szívhang? 3an lesznek??? Ne haragudj, de sokkolt(első reakció). Gondolom Te is meglepődtél rendesen???
2013. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem nagyon térek magamhoz a doki szedett le a vizsgálorol mert reszketett a lábam mindenem.5 hetet ma kezdtem el ilyenkor még nincs szivhang.2 hét mulva megyek legközelebb
2013. jún. 19. 22:01
 25/34 anonim ***** válasza:
:-))) Szerintem én sem lettem volna különb... 2re gondoltam, na de 3??? Szép nagy családod lesz, az már biztos!!! :-))) Gratulálok hozzá! Biztos nem lesz könnyű, de egyben különleges és csodálatos dolog is!!!
2013. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Bár anno csak viccből kérdeztem - le is lettem pontozva érte -, de igazam lett.

Na azért 3-ra én sem számítottam, gondolom Te sem.

Gratulálok a picikhez, és nagyon remélem, hogy mindannyian jól lesztek és egészségesek.

2013. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok!
2013. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Igen lepontoztak de nem értettem miért én nyomtam rá a zöld kezecskét.

Köszönöm a gratulációkat kedvesek vagytok.

Én most jelenleg a félek periodusban vagyok.A doki azt mondta hogy még szivhangig bármi lehet szóval akár maradhat csak egy is....bevallom öszintén persze szeretném mindhármat de legeslegjobban az 1 max 2öt tudom elképzelni.Ha marad mindhárom persze örülni fogok de igazán félni is.

2013. jún. 20. 07:44
 29/34 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! Minden jót és jó egészséget kívánok nektek :):):) Nagyon jó ilyet olvasni!!!! Remélem minden rendben lesz!!!
2013. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit :) Hát nem is tudom mit írjak :)gratulálok neked és nagyon boldog babavárást :) Vigyázz magadra :) 10hkm
2013. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!