Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abba hagytam a fogamzásgátló...

Abba hagytam a fogamzásgátló szedését.10-13 környékén kellene megjönni a mensimnek. Várható késés? 5 évig szedtem a bogyót. Nagyon gyurunk a bébire!

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Végig szedted a gyógyszert? Mármint az utolsó havít? Akkor időben megjön. A későbbiekben előfordulhat keses
2013. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen végig. Egyenlőre még negatívak a tesztek..
2013. jún. 7. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy késni fog vagy nem áll be a ciklusod. Igaz itt sokat olvastam olyant,hogy felborult meg nem jött meg. Én decemberben hagytam abba és + -2 nap de időben meg jött minden hónapban.Szerintem annak nem jön meg akinek van valami problémája. A tesztel meg még várj ne csinálj egy kazallal rá érsz nem várt utáni REGGELEN ez fontos,hogy reggel csináld mert az a legbiztosabb eredmény.
2013. jún. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!