Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee 3mg/0, 02 mg tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee 3mg/0, 02 mg tablettát szedek, nov.19-én (hétfőn) szedem be az utolsót és (eddig rendszeresen! ) Szombaton fog megjönni viszont én el szeretném tolni hétfőig. Hogyan?

Figyelt kérdés
Párommal megyünk végre "nyaralni" és nem szeretném ha akkor menstruálnék... Hogyan tudnám eltolni??

2012. nov. 1. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Tovább szeded 2-3 nappal.
2012. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olvasd el a betegtájékoztatót!! mert benne van:

A menstruációs ciklus késleltetése: mi a teendő?

Annak ellenére, hogy nem ajánlott, késleltetheti a menstruációs ciklust (a megvonásos vérzést), ha tablettamentes időszak nélkül közvetlenül egy új csomag Jangee filmtabletta szedését kezdi el és folytatja a második csomag végéig. Pecsételő vagy áttöréses vérzést tapasztalhat a második csomag szedése alatt. A szokásos 7 napig tartó tablettamentes időszak után kezdje el a következő csomagot.

Kérheti orvosa tanácsát, mielőtt a menstruációs ciklus késleltetése mellett dönt.

2012. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: a betegtájékoztatóban világosan "tiltják" hogy tovább szedjem!

2: igen elolvastam a tájékoztatót de sajnos nem teljesen világos! Akkor most ha hétfőn szedem be a levél utolsó darabját kedden kezdjem is el szedni a köv levéllel?

2012. nov. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!