Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cikluson belül változik a...

Cikluson belül változik a hüvely ph-ja? A többi lent.

Figyelt kérdés
A kérdésem azért tettem fel, mert ma 24 napra megjött a mensim. Éreztem is ill. figyelem a hőmet ( görbém nincs mert kézzel füzetbe vezetem ) hogy a 11. ciklus napon volt az ovulációm. A 11. napot követően 3 napra volt egy enyhe gombás fertőzésem ( égetett, piros volt, de nem fájt pisiléskor) erre kentem Canestent. Nem tudom ez befolyásolhatott e valamit, de ovu után éreztem. Olvastam már arról is hogy mensi előtt gyakori az ilyen jellegű fertőzés. Gondolkodtam, hogy nem e a túl savas közeg miatt nem sikerült a teherbeesés. Áprilisban volt egy hat hetes babócskám aki elment. Egy éve próbálkozunk a párom és én is rendben vagyunk. Nekem laparral nézték, neki termékenységit néztek. Ma megyek a laborba a véreredményemért....kértem pajzsmirigyre, inzulinra és pisit is néznek. Itt tartok most. Candidára egy évvel ezelőtt néztek neg. lett...de lehet meg kellene ismételnem. Lehet hosszúra sikeredett a kérdés...de agyalgok ...ez az igazság :(

2013. jún. 10. 08:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit még hogy 24, 25, 28 este 29,30 voltunk együtt
2013. jún. 10. 09:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a PH nem gátolja. Az együttlét alatt az ondó ögtön a méhszájhoz kerül és megy fel a méhbe. A vérvételek jó ötlet volt, főleg az inzulinra (ha terehelés volt) ugyanis sajna az nagyon gyakori és ha nincs kezelve nagyob magas a vetélés kockázata annál aki egyáltalán teherbe esik mellett. Ezek a vévételek még nem votlak meg de laparoszkópia igen???? Miért?
2013. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
átjárhatóság és endometriózis gyanú miatt. A petevezetékek átjárhatóak voltak endo nincs. Ez Februárban volt . Áprilisban lettem babás...de mint írtam elment. :( A választ köszönöm .
2013. jún. 10. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!