Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után változik-e a...

Szülés után változik-e a hüvely mérete? Rosszabb lesz a szex, mint annak előtte?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
van akitől azt hallottam hogy szükebb lett de ezt nem tom mért de nálunk meg általába amit olvastam az az volt hogy a szex is jobb lett a nő részéről meg a puncija is aranyosabb lett a féfinak ez meg csak jol esett a nők nél az valahogy azért mert a hüvej kitágult jobbaan és a g pontot vagy améhnyakrészt nem tom de azt jobb szögben éri a pénisz és jobban izgatja ezért jobban élveznek el a nők szülés után
2008. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után biztos kell idő, amíg összehúzódik és minden begyógyul. Ha vágták, azért - ha csak magától repedezett, akkor meg azért. Lehetséges az is, hogy tágabb marad.


Csakhogy a női hüvely rendkívül alkalmazkodó szerv! Van, akinek nyugalomban csak 4 cm hosszú!

Szüléskor meg úgy kitágul, hogy a baba 10 cm-es feje kifér rajta. Közösüléskor valahol e két méret között van: általában először kitágul - majd annyira húzódik össze (a bejárat körül), hogy éppen jól fogja a hímvesszőt.

Ki van ez találva, kérem...

2008. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En 5 honapja szultem es nekem nem tudom miert de lenyegesen jobb a szex mint elotte. A parom szerint semmivel sem tagabb a huvelyem es en sem erzem annak.
2008. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam azt is, hogy valaki tágabb lett, de azt is, hogy szűkebb. Azt is, hogy rosszabb lett a szex és nem is annyira kívánta és azt is, hogy sokkal jobb lett.

Azt gondolom, ez egyénfüggő.

Én császárral szültem, de a lányom beszorult a szülőcsatornába, tehát tágított rajta valamennyit. Nálam semmilyen változást nem észleltünk és ugyangy kívántam a szexet, mint szülés előtt.

2008. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

10 hete szültem, férjem szerint minden ugyanolyan, mint volt. Nem tágabb, nem rosszabb, nem csúnyább, a vágás is alig látszik már, szinte nem is...

Ne félj ettől, nem lesz semmi baj:-)

2008. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hete szültem és nekem is lényegesen jobb a szex, mint előtte! Mondjuk nekem repedt a hüvelyem, varrni kellett, és talán jól vartak...
2008. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!