Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények Dr. Szakács Szilvia...

Vélemények Dr. Szakács Szilvia nőgyógyászról Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Babát várok, és sajnos a Blaskó kiment külföldre és nem tudok választani. Normális dokit szeretnék.
2013. jún. 10. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom. Bár én csak az SZTK-ba voltam nála a 30 hetes terhesség ultrahangján, mind a két gyerekemnél ő csinálta az ultrahangot, de a 36 hetes ultrahanggal inkább Auth dokihoz mentem. Eléggé hideg és távolságtartó volt, bár jókat is mondtak róla, állítólag nagyon jó orvos volt, de egyszer vagy kétszer elkövetett szüléskor nagyobb hibákat, amiknek majdnem nagyon súlyos következménye lett. Ezek után már mindenki csak rosszat mond róla, de ugye ezt én is más kismamáktól hallottam.

Nem tudom kik dolgoznak még a fehérvári kórházban, sajnos nagyon sok jó orvos elmegy, először Dr. Bata, most meg Dr. Blaskó is, nem semmi. Én ajánlom neked Dr. Orosz Gábort, Dr. Orosz András fia, szerintem nagyon jó orvos lett belőle, az Ady Endre utcában rendel kedden délutánonként. Akkor ha még ott van, akkor Dr. Csetényi Zsolt, őt is szerettem. Első babámmal bent feküdtem a kórházba sokat, így ki tudtam ismerni őket. Női orvosok közül Dr. Bognár Idát ajánlom. Dr. Kalamász Nikolettával az a bajom, hogy második babám születésekor nem vette észre, hogy a babám nyakára tekeredett a köldökzsinór!

Dr. Rublitzky Levente egyébként nagyon jó orvos, de őt nagyon meg kell fizetni, csak a pénzes pácienseivel kedves.

Akit még semmiképp nem ajánlok, az Dr. Deák Csaba, bár úgy hallottam, ő nem is vezethet már le szülést!

Tehát, Dr. Orosz Gábor vagy Dr. Csetényi Zsolt!

2013. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Schandl Károlyhoz járok már másodjára. Elsőre egy nagyon nehéz terhességet vittem nála végig, szóval ajánlom.


Szakács doktornővel annyi a tapasztalatom, hogy a császáromnál ő volt az asszisztáló orvos a Schandl főorvos úr mellett, rendes volt. Egyik barátnőm viszont hozzá járt az első terhessége során, és elment a baba, mert a doktornő vmit nem vett észre, de a pontos körülményeket nem tudom.

2013. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én meg kifejezetten ajánlom. A mai napig hozzá járok magánba terhesgondozásra. Nála aranyosabb kedvesebb orvossal még nem találkoztam. Hozzá teszem, a mi családunk már évek óta hozzá jár, és a családtagok nála szülnek. Csak jó tapasztalatok vannak. Nekem még van 2 hetem a szülésig, ha gondolod, utána is szívesen megírom a tapasztalataimat.
2013. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

Utolsó, igen nagyon örülnék neki, ha megosztanád velem milyen volt a szülésnél a Doktornő.

2013. júl. 2. 08:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Hátha még érdekel valakit vélemény: Nem ajánlom, és igencsak nyomos érveket tudok felsorakoztatni,hogy miért nem. Annyira genny nem leszek, hogy konkrétumokkal savazzam itt, de teljes szívemből kívánom mindenkinek, hogy nehogy őt válassza a szüléséhez!
2014. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző volt, helyette ajánlom Schandl, vagy Csetényi!
2014. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Katonca válasza:
Nagyon nem ajánlom. Szüléskor úgy elrendezett, hogy utána méhlepény és burok darabok bomlottak bennem 10 napig, aminek műtét lett a vége. Ráadásként a gyermekem karja is lebénult a szülés következtében. Nem vádaskodás, leletekkel tudom alátámasztani. Bárkihez, csak hozzá ne!!!
2017. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!