Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy normál érzékenységű...

Egy normál érzékenységű terhességi teszt a kérdéses együttléttől számítva hány napra mutatja ki az eredményt? 2 hét után már mutathatja, mert én 2 hét után teszteztem és neg lett?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Normál érzékenységű alatt mit értesz? Vannak 10, 20, 25 és 50-es érzékenységű tesztek, ezek mind kaphatóak drogériákban, gyógyszertárakban, szóval semmi kacifántos nincs bennük. De a lényeg, az eseteges aktustól számítva kb. 2 hétre rá már kimutathatja bármelyik. Nem tudom, hogy délidőben voltatok együtt, vagy a mensesedhez, netán a peteérésedhez tudod-e viszonyítani a dolgot? Mivel egy nő egész ciklusában termékeny lehet, de a legnagyobb valószínűséggel félidőben, a két menses között.

Szóval ezeket jó lenne tudni, hogy pontosabb választ adhassunk.

2013. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 hét után kimutatja
2013. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az előző mensi máj. 10.én volt, és ez az együttlét máj 21.én volt. Most kellene megjöjjön, de még semmi, a tesztet jún.5.én csináltam reggel.
2013. jún. 10. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem több fajta is kimutatta.
2013. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak most kellene megjönnie (te tudod milyen hosszúak a ciklusaid) akkor lehet hogy a június 5. korai volt. Most tesztelj. Van akinél csak később van elegendő HCG a vizeletben. (egyébként ha 30 nap körüliek a ciklusaid, és a 21-i az egyetlen együttlét, amiből megfoganhattál, az kicsit korainak tűnik. valószínűleg később van peteérésed.)
2013. jún. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is május 21-én volt ovum, én 25-ös teszteket vettem, Rossmannban, meg Tesco-ban X-epil, meg Facellt. Nekem csak a kimaradt mensi után 6 nappal lett pozitív, azaz Júni 8-án, pedig teszteltem már 3-án, meg 5-én is.
2013. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nekem nem 21.én volt az ovum, csak akkor voltam együtt a barátommal és akkor se ment belém, csak az előváladék lehetett esetleg, amitől tudom, h már lehet. De csak belém hatolt, és nem sokra rá kivette és a hasamra ment el. És 5.én teszteltem, negatív lett. Hozzászólások...?
2013. jún. 11. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom magam: az ötödikei még nem biztos hogy kimutatta volna, tesztelj most újra. De az időpontot figyelemve véve, nem valószínű hogy terhes vagy.
2013. jún. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem ismétled meg? Előzőnek igaza van.
2013. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!