Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én fogtam ki eddig vagy...

Csak én fogtam ki eddig vagy a legtöbb One Step teszt ilyen?

Figyelt kérdés
Már a sokadik One Step vaterás tesztet használom el, és mind terhességi, mind ovulációs teszt esetében megfigyeltem, hogy a tesztvonal helyén vagy azt körülvéve baromira zavaró kis benyomódások vannak, mintha körömmel vagy valamiben direkt benyomkodták volna őket. Vagy csak én fogtam ki ezeket a darabokat?:)
2013. jún. 11. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
60-70 ft-os tesztektől mit vársz???
2013. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, tegnap kezdtem az ovulációs tesztjét. Neked mindig biztosan mutatta az ovulációt?
2013. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt, amennyit ér, egy kis tasakban két és fél milliméteres tesztcsíkot, de nem hibákat a felületen, ami miatt többet is el kell végeznem, hogy rendesen lássam például, most akkor pozitív-e az ovulációs teszt vagy sem. Azért kérdezem, mert ha általában ilyen, akkor legközelebb más fajtát veszek.
2013. jún. 11. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában ilyen,karcos a felülete,de megbízható,mind az ovu,mind a terhességi tesztje,tapasztalatból mondom.
2013. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem jóstesztelésnél volt pozitív, és akkor a terhességi tesztem is az lett pár nap múlva, csak sajnos nem maradt meg a terhesség. Viszont ovuláció idejében nem volt még egyértelmű pozitívom, és ezért is bűvölöm, hogy milyen erősségűek is azok a csíkocskák, és bezavarnak ilyenkor a benyomódások.
2013. jún. 11. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik, de ilyen, igen. Ennek ellenére a teszt minőségével gond sosem volt. Pontosan jelzett nekem. Én szeretem. Feleslegesnek tartom a többszáz forintos darabokat.
2013. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 8 ilyen, viszont megbízható minőség. Ha van baba, kimutatja szépen!
2013. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha pozitív az ovid azt látni fogod,egyértelmű lesz a csík erőssége,színe,azon ezek a benyomódások nem fognak csökkenteni.
2013. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!