Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő volt a legtöbb...

Mennyi idő volt a legtöbb amikor pozit mutatott a teszt?

Figyelt kérdés
Sokat olvasom hogy 8 nap is lehet meg 2 hét is,és van akinek 5-6 hetesen mutatta ki a teszt a terhességet!
2012. márc. 30. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! kb 2-3 hetes terhes voltam,mikor jött a hányás,hasmenés,mint ha elkaptam volna egy vírust,csináltam tesztet többet is,mind negatív lett,majd rá 4-5 napra volt egy nagyon halvány 2.csík,11 tesztet csináltam az utolsón volt erős a 2. csík is,persze csak utólag tudom,hogy terhes voltam már akkor és hány hetes,elmentem dokihoz,és ott kiderült hogy 4 hetes terhes vagyok
2012. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a legtöbben csak akkor csinálnak tesztet amikor késik a mensesük. Én is akkor csináltam és akkor erős pozitív lett. Másnap mentem az orvosomhoz, és akkor voltam 5 hetes terhes.

De állítólag van olyan teszt ami már 10 nap után kimutatja mert akkor már elég sok hcg hormon termelődik és az színezi be a "pozitív csíkot"!

2012. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem így értettem!

A mensi kimaradta után gondoltam!

olvastam már olyat is hogy 7 hónapos terhesen nem mutatta ki a teszt a babát!

És renget olyan van akinek a mensi kimaradása után 2 nappal nega de 10 nappal már pozitív a teszt!

2012. ápr. 1. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok,igen én is így értettem,elmaradt a menszeszem,utána teszteltem
2012. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a ciklusom 40. napján lett pozitív a teszt! A ciklusaim hosszabbak voltak (kb 30-32 naposak), bár még nem állat be tökéletesen az első szülésem, illetve a szoptatás után. Szóval mikor már úgy gondoltam, hogy meg kéne jönnie, de nem jött meg, akkor csináltam teszteket (hármat is), de mind negatív lett.....mert még korai volt. És láss csodát, a 40. napon pozitívat mutatott (-:! Most már 9 hetes kismama vagyok második babával és szörnyen rosszul érzem magam )-: (hányinger, émelygés, fejfájás, gyomorfájás)!

Amíg nem jön meg a menzesz, addig mindig benne lehet a pakliban a baba! Sok sikert!

2012. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Holnap leszek 40. napon és reggel tesztelek!:)

Remélem szerencsét hoznak a szavaid!:)


Köszönöm szépen mindenkinek a választ és boldog babavárást kívánok!:)

2012. ápr. 1. 19:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok! Drukkolok! Írd majd meg, hogy mi lett az eredmény!
2012. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!:)

Negatív lett!De továbbra sincs mensim!

Sőt az előbb olyan adag fehér folyás buggyant ki belőlem hogy csak pislogtam!

Nem hiszem hogy meg fog jönni!Nem tudom mi van!

Várok még egy kicsit aztán elmegyek dokihoz!

Szép napot!:)

2012. ápr. 2. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igazán sajnálom, hogy még nem pozitív a tesz! Kitartást és sok sikert!
2012. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jaj hát ugyan semmi baj sincs!Én ezt nem fogom fel csalódásnak!Ha nem most majd legközelebb!:)Csak kérdés hogy miért nem jön meg?

Köszönöm hogy érdeklődtél!:)

Szép napot neked!:)

2012. ápr. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!