Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlstimulálás miatt nem...

Túlstimulálás miatt nem kaphattam vissza az embrióimat, mit tehetnék hogy gyorsan elmúljon ez az állapot?

Figyelt kérdés
Hatalmasra nőttek a petefészkeim és hasüregi folyadék is van bőven, ezért nem kaphattam vissza őket, majd csak akkor, ha minden rendben lesz. Mit tehetnék én, hogy elmúljék a túlstimulálás következményei?

2013. jún. 12. 20:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
...és meddig tart ez az állapot, mennyi idő múlva "gyógyulok" meg?
2013. jún. 12. 20:40
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
EZ nagyon változó. Attól függ mennyire súlyos, mivel itt tudsz írni, nagyon súlyos nem lehet, remélhetőleg egy ciklus alatt rendbe jössz. Milyen kezelést kaptál rá. Nekem jó pár hónap volt mire rendbe jöttem, de én majdnem belehaltam.
2013. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem kaptam rá semmit, csak sok húst kell ennem. Ha elmúlik 2 hét alatt, akkor mehetek vissza értük de a dokim erre nem sok esélyt lát mert duplájára nőttek a petefészkeim és tele vagyok hasűri folyadékkal. Az elsőnél is így jártam de akkor csak egy embrió volt és visszakaphattam saját felelősségre, most egyet sem lehetett...
2013. jún. 13. 09:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass rám, mert én is így jártam.


Igyál meg naponta 5-6 liter vizet!!! Jól látod, 5-6 liter vizet!!!! Az nagyon jó a petefészkek zsugorítására.

És minimum 70 dkg tiszta húst egyél meg naponta, vegyesen: marha, disznó, csike!!!


A lényeg, hogy kombináld a húsokat, tehát ne csak egyfajtát egyél.


Egyél meg naponta egy 25 dkg-os túrót!!!!


Kérlek fogadd ezt meg, mert ettől nekem totál visszamentek a petefészkeim két hét alatt és a hasűri folyadék is teljesen felszívódott.


Ez nagyon komoly!!!!!!!



Tehát 6 l víz és 70 dkg hús naponta!!!!!


Ha betartod, akár két hét múlva mehetsz is a babákért :)

2013. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így teszek, bár erősen lesokkoltál :( Neked is fagyibabáid lettek? Megvolt a beülti?
2013. jún. 13. 10:32
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A bosy boltokban kapható fehérje port nagyon ajánlom, az tömény fehérje, furcsa, hogy egy infúziót sem kaptál.
2013. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A fehérje por nem ér semmit! Tapasztaltam :(


Hús , hús, hús! sok liter vízzel!


Más nem segít :(

2013. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne érne én is használtam és több túlstimus ismerősöm ezzel úszta meg a kórházat.
2013. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor egyénfüggő, mert bizony nekem nem ért semmit és a doki felhívta rá a figyelműnket, hogy a fehérje turmixok nem jók, ne használjuk hús helyettesítésére
2013. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is fogyasztok fehérjeport hús mellé, hááát, ennyire használt... Már utolért az "alig kapok levegőt" érzés, de nem szóltam a dokinak és nem is fogok. Az első lombiknál is volt túlstimu, de akkor az egyszem babánkat visszakaptuk, beülti másnapján és harmadnap annyira nem kaptam levegőt hogy azt hittem, ottmaradok...
2013. jún. 13. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!