Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a nem várt menszesz előtt...

Aki a nem várt menszesz előtt tesztelt, és pozit kapott, hány nappal a mensi előtt végezte el a tesztet?

Figyelt kérdés

Azt hiszem terhes vagyok, és tűkön ülök, hogy megtudjam az eredményt.. De a menszeszemig még van 5 nap. Eddig nem mertem tesztelni, mert biztos negativ lenne.

Ilyenkor még orvos is csak vérvételből tudja megállapítani, igaz? Viszont mire annak meglenne az eredménye, akkora már a teszt is kimutatná.. :)



2013. jún. 14. 12:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4nappal mensi elott rossmanos facelle tesztcsík. De nagyon halványan.
2013. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem 6nappal nem várt előtt lett pozi xepil teszt. Ment a hasam,lázas voltam.egy ismerős felvetette,h nem- e azért.így eszteltem és pozi lett.a ciklusom 32-33 nap körüli.így lejet nem is jólszámoltam.
2013. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

U, akkor hetfőn tesztelek.. Addig megpróbálom valahogy kibirni :)

Nem volt tervben a baba, de nagyon örülnénk neki, ha jönne.

Remélem nem csal a megérzésem... Drukkoljatok legyszi, h tényleg terhes legyek :)

2013. jún. 14. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!