Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki nem volt...

Van olyan, aki nem volt rózsahimlős a várandóssága előtt? Ti beadattátok, beadatnátok az oltást esetleg, mielőtt a babucit tervezitek?

Figyelt kérdés
Tervezzük a 2. babát. Az elsőnél nem is gondolkodtam ilyeneken, de félek, ha esetleg elkapom a terhességem alatt, súlyos következményei lennének! Mit gondoltok?
2010. ápr. 22. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig ez eszembe sem jutott. Sosem említette egyik körülöttem élő kismama sem, sem az orvosom, és a védőnőm sem, hogy ez probléma lehet. Pedig még nem estem át rajta, és jelenleg várandós vagyok. Gondolom már mindegy, igaz én a h1n1-től sem pánikoltam. Pedig arra felhívta a figyelmem a doki. De most hogy tudok róla, és visszafordíthatnám az időt akkor sem adatnám be személy szerint.

20h km

2010. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólohoz. Én sem oltattam h1n1 ellen sem én sem voltam rózsahimlős és nem is oltatok.

A kötelező oltásokon kívül a gyermekemet sem fogom beoltatni soha semmire.

2010. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam, de nem oltattam.
2010. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2010. ápr. 22. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. :-)
2010. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A h1n1-el egyetértek de a bárányhimlő veszélyes. (a rózsahimlő nem annyira) nekem se jutott eszembe oltatni az első babánál, és amikor a másodikkal 12 hetes voltam az unokatesóink átestek rajta. Szerencsére mi nem, pedig folyton együtt voltak a gyerekek. Most hogy már megszületett a pici, magamat beoltattam, a gyerekeket nem, hegy essenek át rajta, de legalább én már nem fogom elkapni.
2010. ápr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárányos voltam, rózsás még nem, és terhes vagyok. De nem fogom beadatni magamnak az ellenszert.
2010. ápr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Várandósan már nem is szabad beadatni,ezért is gondolkodom előre. :-)
2010. ápr. 23. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!