Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy újabb reménykedő hónap!...

Sarah23 kérdése:

Egy újabb reménykedő hónap! Kitart velem ismét? 4 hónapot kezdem: Remélem most már sikeres lesz.

2013. jún. 15. 22:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szivbol kivanom, hogy ne kelljen ujabb topikot nyitnod a kovetkezo honapban :-) Ha megis kene, en akkor mar itt leszek :-) Negy hete volt vetelesem, most kene megjonnie, aztan kovetkezo honapban folytatjuk a babasodast. Ha nem banod, addig itt figyelnem a boldog esemenyeket... :-)
2013. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

sajnálom a vetélést,,MIhamarabbi babát kívánok neked!

Persze várjuk a te észre vételeidet,,akár tanácsot is:)

2013. jún. 15. 22:59
 3/34 anonim ***** válasza:

Szia Kedves kérdező! Mint mondtam, ebben a hónapban is veled tartok!

Én most vagyok a 15.ciklus napomon,de fura ez a hónap nekem,bár mindent megtettünk ,hogy sikerüljön a baba,szóval rajtunk nem múlik,mégis össze-vissza észlelem a peteérés jeleit,egyik nap ezt,másik nap pedig azt,de mire az egyik jel jön,a másik jel elmúlik,szóval már most megőrülök a hormonjaimtól :D


Sok szerencsét neked és minden próbálkozó kismama jelöltnek! M

2013. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
Sziasztok.:) Mi most kezdjük a 2. hónapot. Eddig csak csalódás. Reméljük a legjobbakat.:) Kitartás csajooook:)Szurkoljunk egymásnak.:)
2013. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

Köszönöm, itt leszek :)

Túl sok tanácsot nem tudok adni, hiszen elsőre, meglepetésszerűen összejött a baba. Igaz, azóta sok mindent megtudtam magamról, a szervezetemről és most már egyre felkészültebbnek érzem magam :)

Szerencsére úgy néz ki, szépen "felejt" a szervezetem és jövő hónapban már én is örülhetek egy újabb, csodaszép pozitív tesztnek :) Addig is szedem a folsavat és az E-vitamint rendületlenül.

Hajrá mindenkinek!!!!!

2013. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

sziasztok:)

2.hónapja próbálkozunk a babával,tudom ez még nem sok idő.Múlt hónapban vékony volt a méhnyálkahártyám,azóta szedek vitaminokat(e is van benne) illetve naponta ittam vörösbort.Ma először(életemben) észre vettem,hogy eléggé erős tojássárgás folyásom volt,bele is csaptunk a lecsóba a párommal,illetve 2 napja is.Szerintetek?Ez a hónap sikeresebb lesz?megvastagodott a méhnyálkahártyám?

2013. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Hány mg-osat szedsz az E-vitaminból? És még miket szedsz?

Én 400-as E-vitamint szedtem/szedek, mellette folsavat és magnéziumot. A magnézium inkább magam miatt, elég stresszes a melóm :/

Szerintem vastagodott, bár nem tudom, hogy mit jelent a méhnyálkahártya szempontjából az erős folyás. Az biztos, hogy jól tettétek a bummbele módszerrel :) Az ilyen testnedvek segítik a spermák útját :)

2013. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
4. vagyok...:) A-tól Z-ig vitamint szedek, meg folsavat. Szerintetek elég ez a 2 fajta vitamin, vagy mellé szedjek még?
2013. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ezt az A-tól Z-ig vitamint, de a neve alapján gyanítom, hogy valami multivitamin. Szerintem nem kell mást szedned emellett.
2013. jún. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
ma este megyek nődokihoz,szoritsatok h minden rendbe legyen:)
2013. jún. 17. 09:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!