Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek milyen vastagságú...

Szerintetek milyen vastagságú méhnyálkahártya a normális?

Figyelt kérdés
Missed ab lesz holnap:-( Uh-on nézte a doki, hogy most 16 mm a méhnyálkahártya. A műtét után mennyinek kellene majd lennie, hogy újra teherbe essek??
2013. jún. 16. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
kb.10mm teljesen optimális a beágyazódáshoz,tehát ennyinek kéne lenni.8tól szerintem még teljesen ok,és sikerülhet,hét még ok,6mm-en nem fog szerintem megtapadni.Tehát olyan 7-10 mm.Sajnálom ami történt veled,de minden rendben lesz,ha pozitívan állsz hozzá,kitartás!!!:)
2013. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Csak megjegyzésképpen: a műtét után valószínűleg nagyon el fog vékonyodni a méhnyálkahártyád. Emiatt semmiképp se ijedj meg, ez teljesen természetes. Igaz, engem nem műtöttek, de spontán vetélés után 5 mm-esre csökkent a vastagság. Azóta is szedem rendületlenül az E-vitamint, amely sejtregeneráló hatásának köszönhetően vastagítja a méhnyálkahártyát :) Napi 400 mg-mal kb. egy-két hét alatt csodaszép, vastag méhnyálkahártyád lehet :)

Amúgy az optimális vastagság a mi. 8-10 mm :)

2013. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!