Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 4napja kesik, megis...

Mar 4napja kesik, megis negativ a teszt?! Mi a teendo? Terhes lennek vagy esely sincs rá?

Figyelt kérdés
ciklusaim szabalyosak, tervezzuk a babqt mar egy ideje
2013. jún. 17. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
várj pár napot és tesztelj más fajtával is, hátha pozitív lesz. ha negatív és nem jön meg, akkor orvos, mert lehet, h vmi hormámális gond van. azért most már hamarosan mutatnia kéne
2013. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A teszttől is függ, hogy kimutatja-e és ha igen, akkor milyen erősséggel. Szerintem alkalmazz másféle tesztet és próbáld meg holnap reggel ismét.

Amúgy nincs semmilyen tüneted? Akár menstruációs, akár terhességi?

2013. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mielott elkezdtunk probalkozni kivizsgaltattam magam, mindent rendben talaltak. szombaton csinaltam egy clear blue tesztet negativ, ma reggel a 4. napon gabrielt az is negativ. tuneteim haspuffadas eleg erosen, erzekeny mell, es hasszurkalas ami nap vegere nagyon eros
2013. jún. 17. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig nekem a Gabriel kimutatta halványan a nemvárt első napján :/ Nem tudom, mi lehet. Lehet, hogy később jelentkezik a két csík? Nem lehet, hogy nagyon-nagyon halvány, szinte nem is látható? Fotózd le és tedd át negatívba. Ha még sohasem fordult elő ennyi késés, akkor mielőbb keresd fel a dokidat.
2013. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem meg nem fordult elo, kiveve 6eve egy honapban amikor abbahagytam a fog. gatlot. eddig is mindig idoben megjott a probalkozos honapokban. mondjuk tobb olyan ismerosom van aki igy jart..... en nem latom a csikot; (
2013. jún. 17. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért szurkolok, hogy mégis csak legyen két csíkod! Ha nem jön meg, próbálkozz még a teszteléssel, ha 2-3 nap múlva is egyértelműen negatív, fordulj dokihoz. Amúgy nem hiszem, hogy gond lenne, bármi bekavarhat, ha nincs baba, akkor is. Azért hajrá! :)
2013. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gond biztos nincs, mert azt 3honapja mutatta volna a teljes koru vizsgalat. penteken elmegyek, ha addig sincs semmi. se teszt, se nem jott meg. remelem en is, h remenykedhetek es baba lesz.
2013. jún. 17. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!