Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kórházi dolgozók! Könnyen...

Kórházi dolgozók! Könnyen ment a teherbeesés? Hány hetes korotokig dolgoztatok? Egészséges a baba?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,már az első hónapban összejött nekünk.

De 2 kolleganőm is próbálkozik,az egyik 1 a másik 2 éve,nekik sajnos még nem sikerült. :(

Engem már a 6. héten tp-re vettek,mert vérrel dolgozunk minden nap(dializáló nővér vagyok),és így a főnököm jobbnak látta,ha nem dolgozom tovább.

Egészsége lányom született 3300 g és 55 cm.

Ma már 6 hónapos nagylány. :)


De miért kérded?Valami gond van?

2013. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Meglepően sok munkatársamnak hosszabb ideje nem sikerül a baba, érdekelne, hogy van-e ennek a kórházi körülményekre visszavezethető oka. Fertőzésveszély, éjszakázás stb.

Meg sose tudni, mit szed össze az ember..

Én még az elején vagyok, holnap tesztelek ismét, mert időn túli volt a 2.csík...

2013. jún. 18. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Fél év alatt sikerült az első fiunk,akkor 7.héten táppénzre is mentem,mert olyan részen dolgoztam.

Második fiunknál már nem kórházban dolgoztam,akkor 7 hónap alatt sikerült teherbe esni.

Nem hinném hogy összefügg a hol dolgozok és a mennyi idő alatt jön össze a baba dolog.


(maximum abban látok összefüggést,hogy stresszes melóhely-később jön össze,de igy hogy korház,igy nem mondható,hisz korházon belül is van nagyon nyugisés nagyon stresszes meló)

2013. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagynénim is nővér, és nekik az első baba majdnem 2 év után jött össze, a 2. baba pedig kb másfél év próbálkozás után..
2013. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekünk elsőre összejött a baba, de volt 2 munkatársam, akiknek elment az első baba, és 1 év elteltével, most mind a 2- en várandósak!


Az én babám egészséges, annyi, hogy a koponyájában voltak ciszták, ami miatt a mozgásfejlődése elmaradt, de mostanra olyan teljesen, mint kortársai!

2013. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Remélem, minden rendben lesz velünk is, és mihamarabb megtapasztalhatom a legnagyobb csodát!

2013. jún. 23. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!