Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig peteérés után két...

Mindig peteérés után két héttel jelentkezik a menstruáció?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nem középidőben volt a peteérés,akkor azzal arányosan előbb,vagy később van a menstruáció,illetve ha nem volt peteérés,akkor abban a hónapban elmarad a menstruáció is?vagy ennyire nem befolyásolja a két dolog egymást?
2013. jún. 20. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nem befolyásolja. Azt mondják az rovosok hogy a legtöbb nőnek nincs minden hónapban peteérése. Évente 10-11 van. Etől függetlenül megjön ugyanugy a menzesz általában. A másik én PCOS vagyok és pl a ciklusom második fele csúszik el mindig valamennyit. Van hogy van jele rendes időben a peteérésnek mégsem 28 napra jön meg hanem 30-40 között. Sajnos teherbe sem estem eddig.
2013. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egészséges nőnél a pé után 12-16 nappal megjön.

De jót írt első, átlagosan évente egy-két ovu nélküli ciklus van, a vérzés ettől még megjön. A peteérésért és a vérzésért más hormonok felelősek.

2013. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy "és jót írt, nem hogy de"... :)
2013. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyiban befolyásolja - "népi megfigyelésem" magamon - , hogy ha egy ciklusban későbbre csúszik pl. stressz miatt az ovuláció, akkor a menstruáció is később jön.
2013. jún. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, csak annyit tudok hozzátenni, hogy valóban lehet menzesz peteérés nélkül is és fordítva is.
2013. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!