Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek középidőben van...

Mindenkinek középidőben van peteérése?

Figyelt kérdés

Ez így elég furán hangzik, szóval az a kérdés, hogy előfordulhat-e, hogy csak a középidő után pár nappal volt ovulációm? Mindig maximum 28 napos a ciklusom, esetleg 27, 26. Tegnap vagy ma meg kellett volna jönnie, (attól függően, hogy hány naposra sikeredik ez a ciklus,) de egy kis halvány rózsaszín folton kívül semmi sincs. Viszont feszül a mellem, reggel nagyon fájt, ingerlékeny vagyok...stb. A teszt tegnap nap közben és ma nap közben sem mutatott semmit.

Pecsétlő vérzés elvileg az ovuláció után 7-10. nappal jelentkezhet. Tehát már napokkal korábban lennie kellett voln.

De biztos, hogy csak a 14. nap körül lehetséges az ovuláció, és nem később?


Legutóbbi próbálkozásunk is ugyanígy indult, de vetélés lett a vége. Normális most ez a kis rózsaszín "izé" vagy csak simán meg fog jönni?



2013. máj. 12. 16:02
 1/5 Roberta77 ***** válasza:

Szia! Én ovulacios tesztet használok és nálam a ciklusom 21. Napján szokott pozitív lenni.

Utána 14 nap múlva megjön

2013. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. máj. 12. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 29 naposak a ciklusaim. Ehhez képest most biztosan nem a 14-15. nap környékén estem teherbe, hanem kb. egy héttel később. Szóval igen, létezik, hogy később van a peteérés.
2013. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remek:) Akkor még várok néhány napot, és megismételem a tesztet. Annyira szeretném, ha összejönne.
2013. máj. 12. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Különbözőek vagyunk. Nekem pl. 28 napos a ciklusom, és többnyire a 11.-12.napon van ovulációm... Elvileg az ovu és a mensi közötti időszak hossza (lutheális fázis) az, ami állandó, vagyis egy nőnél hónapról-hónapra ugyanannyi. A ciklus első fele lehet változó hosszúságú.


Az is tény, hogy a terhességek viszonylag nagy százaléka spontán vetéléssel zárul anélkül, hogy tudnánk róla, hiszen a menstruáció szokott időpontjában történik. Erre az utalhat, ha 1-2 nap pecsételgetés után jön meg, de van, hogy csak simán megjön, kicsit bővebben vagy erősebb görcsök közepette. Ezért van, hogy a legtöbben észre sem veszik, nem is gondolják. És állítólag jó is, hogy így van, mert ha az ilyenekből baba lenne, nem lenne életképes. Legalábbis én ilyeneket hallottam...

2013. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!