Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Ma vagyok ET+8....

Lombikosok! Ma vagyok ET+8. napon! Eddig is fájdogált a hasam, de tegnap este óta mensis görcseim vannak! Sikerült így valakinek a baba?

Figyelt kérdés
A melleim érzékenyek, ET utáni 6. napon iszonyatosan bedurrantak, de mára az is csökkent egy kicsit! A válaszokat előre is köszönöm!
2013. jún. 21. 10:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia, en ET+5 napon vagyok. Magam sem tudom, a tuneteimbol kovetkeztessek- e valamire. Elso 3 napban szurkalt a hasam, gorcsolt is neha. Tegnap semmi, de este elkapott egy nagy gorcs, kisugarzott a huvelyembe is, ma megint semmi, neha pisiles utan enyhe gorcs, mint mielott megjon.melleim fajnak. Mikor tesztelsz? Valaki azt irta, a gorcsok jot jelentenek, valaki azt irta, hogy akkor maradt meg neki a pici, amikor nem erzett semmit. Nem tudom, mit gondoljak.
2013. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kinek így,kinek úgy... Én anno semmit nem éreztem,van aki meg mindent amit csak lehet. Sajnos azt kell mondanom,hogy csak az idő hozza meg nektek a választ. Szorítok a sikeretekért!
2013. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szia első! Nekem ez a 2. lombikom, az elsőnél semmi ilyesmit nem éreztem! Szerintem vasárnap tesztelek egyet, bár nagyon félek az eredménytől!:)
2013. jún. 21. 13:29
 4/18 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Koszonjuk a drukkot.

Kerlek, ird majd meg, milyen lett a teszt, en kedd korulre tervezrm.

Hany sejtecsket kaptal vissza, hany naposakat?

2013. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm a drukkot! Hármat kaptam vissza, 7-8-és egy nagyon sok sejteset:) Te?
2013. jún. 21. 14:06
 6/18 anonim ***** válasza:

En is 3- at kaptam vissza, ketto 8 sejteset es egy 7 sejteset.

Sajnos fagyasztani nem is lehetett, ez a harom lett.

Ugy szeretnem, ha sikerulne, 2 eve probalkozunk.

2013. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretném, mi is 2,5 éve küzdünk a bébiért! Nagyon szorítok érted is!!
2013. jún. 21. 16:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Koszonom, en is ertetek. Ha teszteltel, irj, legyszi, akar privatot is.
2013. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
sziasztok!Énis lombikos vagyok,nagyon drukkolok nektek.írjatok ha teszteltetek.
2013. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Koszi, en is drukkolok neked is.
2013. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!