Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majus 25-diken jott meg a...

Majus 25-diken jott meg a menzeszem, az a problemam hogy nemtudom hogy kell kiszamolni most Juniusba mikor kene megjonnie! Most ez mit jelent? Aszt hogy megjon megint 25-diken?

Figyelt kérdés
Tegnap halvany barna folyasom volt,ami nem volt egesznap!Ma pedig halvany rozsaszin folyast vettem eszre,esztis csak delutan!
2008. jún. 22. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Attól függ hány napos a ciklusod. Ha 28 napos akkor júni 22-én kellene, ha 30-30 napos akkor 24 vagy 25-én kellene megjönnie.


Ha 28 napos lenne és május 25- én jött meg akkor mindig 4 hetene jönne meg. Tehát vasárnaponként.


Remélem segítettem.

2008. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!