Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 33 éves nő vagyok, van már 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves nő vagyok, van már 2 gyermekem. A menzeszem nem rendszeresen a 28. napra jön meg, akkor honnan tudhatom, hogy mikor van peteérésem, ha ezt a 14. nap környékére kell kiszámolni? Lehetséges, hogy még a gyógyszernek van hatása?

Figyelt kérdés
A tri-regor nevű fogamzásgátló tablettát szedem évek óta, kisebb nagyobb szünetekkel. Legutóbb szeptemberben hagytam abba, de az óta sem sikerült teherbe esnem.Kiszámoltam a peteérést +, -, 2-3 nappal, még sem estem teherbe.
2010. jan. 10. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

bár témához annyira nem értek még,de azt olvasom mindenhol,hogy bogyóabbahagyástol kell 3 honapot hagyni mig kiürül a szervezeted teljesen,és utána probálkozni a babával,nehogy hasson rá a fogamzásgátló

tehát szeptemberben abbahagytad,okt,nov,dec türelmi időszak,csak most szabadna probálkozni

2010. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!