Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok 4 hónapja rendszer...

PCOS vagyok 4 hónapja rendszeres a menstruációm, összejöhet a baba?

Figyelt kérdés
előtte 1 évig nem volt menstruációm,aztán az orvos írt fel merckformint és azóta rendszeres lett.Lehet esélyem a babára?Vagy nincs össze függésben a menstruációval,attól még a ciszták ugyanúgy megvannak?Az orvos azt mondta csak decemberben kell visszamennem és akkor néz meg újra.A rendszeres menstruáció jó jel?
2009. okt. 13. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is PCOS van!11 hónapig szedtem a gyógyszert,hogy rendszeres legyen a menzim(a gyógyszertol az is volt),de a ciszták ott maradtak,ami nagyon nem is érdekelt,csak az,hogy babucink legyen. 12.hónapba lett pozitív tesztem.Mostmár a 39.hetet tapossuk.Kitartás,meg lesz az eredmény!Tudom nagyon nehéz a sok kudarc minden hónapba...már én is ki voltam nagyon,de lám egy évire sikerult! :-)
2009. okt. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elozo vagyok....

a rendszeres menzi jó jel!Legalább is nekem azt mondta az orvosom!

2009. okt. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod és gratulálok! :) Remélem nekünk is hamarosan sikerül a baba! :)) Már jó ideje próbálkozunk,de nem adjuk fel !!! :D
2009. okt. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!