Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki CSAK EGY...

Van itt olyan, aki CSAK EGY tesztet csinált, az pozitív lett és slussz, befejezte a tesztelgetést?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
tudok több olyat is akinem egy pozitív sincs. Az egyiknek nem lett pozitiv még az orvosi megerősítés után sem. A másik barátnőm szintén az orvosnál tudta meg mivel elöttte már 3 hónapja nem menstruált és amikor néha tesztet csinált még negativ volt mivel akko4r még nem volt babás. Rá egy hónapra elment orvoshoz és kiderült hogy 5 hetes terhes.
2013. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Egyet csinàltam, pozitív lett, nem teszteltem többet.
2013. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Huuh?? Bocs, de nem ez volt a kérdés. De ha közlési kényszered van, írj még sztorikat nyugodtan, szívesen olvasgatom. :))
2013. jún. 23. 15:35
 4/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek ment a komment. :)

2. köszi!!

2013. jún. 23. 15:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Én az első két gyereknék csak egyet csináltam:)


A harmadiknál 10-et, mertt spirálom volt fent akkor és nem hittem a szememnek hogy terhes lettem.

2013. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél csak egyet csináltam 1 hetes késénél. Sajna nem sikerült, így a második terhességemnél csináltam vagy 15-öt, hogy tuti legyen, hogy még mindig pozitív...beteges volt, tudom... :)
2013. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, bizonyos terhességi tünetek jobban megerősítenek mint még egy pozitív teszt.
2013. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemnél 2-t csináltam: teszteltem 1. és pozitív lett. Elmentem az orvoshoz, de nem látott semmit az uh-n. Ezért csináltam még 1-t aznap, ami szintén + lett. A 2. babánál csináltam 1-t, ami + lett, de az előző esetből kiindulva a tesztelés után több, mint 3 héttel mentem el az orvoshoz, látta is a peteszákot. Utána már felesleges is lett volna tesztelni.
2013. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is csak egyszer teszteltem. (pozitívat)


Nekem össze-vissza jött meg, volt, hogy 35-45 naposak voltak a ciklusaim, ezért kb. kétszer teszteltem (2 hónap alatt) majd nem foglalkoztam az egésszel.


Aztán amikor megint eltelt vagy két hónap, nem jött meg, teszteltem, pozitív lett.


Én maximálisan megbíztam a terhességi tesztben (bár csak 500 forintét vettem, X-epil, a DM-ben.), ha ezért kérdezed.


Másnap rohantam a nődokihoz, mert akkor mertem átengedni magam a boldogságnak, mikor ott megtudtam, hogy nem méhen kívüli a terhesség.


Ezek a tesztek 99% biztonsággal kimutatják a terhességet.


Olvastam itt olyat is, hogy valaki azért tesztelgetett egyfolytában, hogy megvan-e még a terhesség. Erre meg nem jó a teszt, mert egy esetleges vetélés (menstruáció) esetén még pár napig lehet HCG a vizeletben, és ez megtévesztő. Ebben az esetben dokihoz mennék, hogy lát-e még valamit...

2013. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél egy tesztet csináltam, utána bejelentkeztem dokihoz.
2013. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!