Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem vártam 3. napján vagyok,...

A nem vártam 3. napján vagyok, két pozitív teszt után. Ma tapasztaltam hogy ha felnyúlok a hüvelyembe sárgás világos barnás váladék van. Mi lehet ez? Dokinál még nem voltam a 6. hét-re terveztem.

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
minek nyúlkálsz? vmi fertözést akarsz kapni???
2013. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy gratula a pozotív teszthez :)
2013. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem de a wc papíron is látható minimálisan ha úgy törlöm meg...
2013. jún. 17. 16:35
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Lehet semmi gond, de én mindenképpen dokihoz mennék, mert abarnás váladék az elszíneződött vér, tehát valami kis minimális vérzés van, ami nem jó. Ügyelet!
2013. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
igaza van az elsőnek NE NYÚLKÁLJ! örülj a pozi tesztednek, gratulálok hozzá! de ne akard elveszíteni e miatt a hülyeség miatt!
2013. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Gratula a pozi tesztedhez.Ne nyulkálj fel.
2013. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Elvileg minimális vérzésre utal. Ha nem erősödik, valószínűleg nem lesz gond, ha esetleg nagyobb mennyiségben, erősebb színben tapasztalod, menj orvoshoz, mert utalhat hormonproblémára, amit ilyenkor nem árt kezelni. Sztem pedig semmi bajod nem lesz 1-2 felnyúlástól, már ha azt megfelelően tiszta kézzel teszed. Elméletileg a párod micsodája sem steril, szóval ezen az alapon... :)
2013. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez nagyon világos barnás , vagy sárgás szín.

Ha már pozitív lett a teszt attól még megjöhet? Vagy a progeszteron szintem csökkenhetett és azért ez a váladékozás? Nem szeretnék még ilyen korán (4.hét) orvoshoz menni, kb két hét múlva terveztem. Remélem nem jön meg, vagy nem vetélés lesz :(

2013. jún. 17. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem akartam rád hozni a frászt. Szerintem nincs miért aggódnod, amennyiben nem erősödik, és nem jár görcsökkel. Nekem amúgy rendes piros vérzésem volt 4 napig a 6. héten. De nem volt semmi gond.
2013. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még bármi lehet.Nekem mind 2 terhességem a 6. héten ért végett,még mielőtt eljutottam volna orvoshoz...
2013. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!