Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! 5 napos embrió...

Lombikosok! 5 napos embrió visszaültetésnél mikor kezdődika beágyazódás?

Figyelt kérdés

Kinek milyen vastag volt a méhnyálkahártya beültetéskor?

És milyen magas volt a progeszteronszint?


2013. jún. 26. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Lombiknál rögtön vagyis hamar még aznap megkezdődik, mivel ott van rögtön a méhben. Egyik ismerösömnek 6 naposat tettek vissza és Et után 4 nappal már erős pozitívat tesztelt.
2013. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a beültetés utáni 8. napon már pozitívat teszteltem (igaz, alig-alig volt látható), ez persze nem általános, mert van olyan ismerősöm is, akinek negatív lett a teszt, csak a vérvételből tudta, hogy babát vár :)
2013. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet érezni a beágyazódást? Milyen vastag volt a méhnyálkahártya beültetéskor?

2013. jún. 26. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem rogton, eloszor csak kering a mehben.

2-5 nap korul van a beagyazodas, de eltarthat tovabb is.

Nekem 9 mm volt a mehnyalkahartyam, 3 naposakat kaptam vissza.

2013. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

5 naposakat kaptam vissza. Nekem is 9 mm-es volt a nyálkahártya a progeszteronom 11 volt beültetéskor

2013. jún. 26. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
5 naposan kaptam vissza őket és a beülti utáni 3.napon volt várható a beágyazódás. 1 lombiknál volt pici barnázás+hasszúrka. (megtapadt,de a 7.héten elhalt), 2.lombiknál hasszurka volt, a lányom itt ugrál az ölemben. :) Sok sikert!
2013. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A hasszúrkát már beülti óta érzem, de csak a jobb oldalon. És kedd délután olyan fura érzés volt a méhemnél. Ilyet még sosem tapasztaltam.

2013. jún. 27. 16:50
 8/9 higgins válasza:
100%
Szia! Én 06.12.-én kaptam vissza 5 naposan egy sejtecskét. Nekem azt mondták, hogy a beültetéstől 6-7 nap a beágyazódás. A 12. napon reggel teszteltem egyet, ami negatív lett. 14. napon mentem vérvételre, az eredmény 282 HCG! A jövő héten szerdán megyek UH-ra. Bízzál benne!
2013. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nekem beültetés után 10. Napon kell mennem vérvételre. Nagyon bízom most benne. Kedd délután óta többszőr érzek szúrásokat a méhemnél. A méhemet sosem éreztem. Jobb oldalam folyamatosan szúrkál. ET+5 napon vagyok.

2013. jún. 29. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!