Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire konkrét a hányinger...

Mennyire konkrét a hányinger érzet korai terhesség esetén? Lehet pms tünet is az émelygés, szagundor? Mára nem várom, de nem érzek semmi szokásosat, de napokig faltam, folyton álmos voltam, mostanában émelygek. Sztetek, bemesélés az egész?

Figyelt kérdés
nem görcsöl a hasam,inkább csak vmi halvány érzés van benne, a mellem megnőtt 1 hete, de nem különösen érzékeny, a pattanások is visszahúzódtak - pedig 1 hete menetrendszerűen kijöttek, de gyorsan el is tűnt majdnem mind, és ami a legfurább, a szokásos hisztis, sírós, ideges kedélyállapotnak nyoma sincs. Semmi barnázgatás, semmi görcsölés, csak kis vmi van méhem és talán meg fog jönni érzet. áh de unom már ezt a hónap végi várakozást, nem is tudom minek írok,úgyis mindig mensi a vége, sajnos. de azért olyan jó fejek lennétek, ha írnátok vmit, ha lehet ne szídjatok össze nagyon, tudom én is, h hülyeség agyalni, amíg nem késik, dehát ilyen ez a lány lélek..

2013. jún. 26. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon intenzív hányingerem volt meg én hánytam is,kezdetben én is azt hittem hogy csak megfog jönni(mondjuk nekem késett)meg max összeszedtem valami gyomor bacit...és hát nem:)
2013. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lujza80 válasza:
nekem megjön érzésem van meg álandó hányingerem van. De várok a nem vártig ami 3án van. drukkolok neked.
2013. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lujza, de akkor neked gyakorlatilag 2héttel a mensi előtt már hányingered van? vagy nem értem..
2013. jún. 27. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!